Sosyal Medya

Kapalı kadın çocuğunun yanında erotik yayın açtı, sosyal medya yıkıldı! İşte o video!

Gün geçmiyor ki sosyal medyada ilginç bir olayla daha karşılaşmayalım. Özellikle TikTok yüzünden toplumdaki ahlak seviyesi tehlikeli sınırlara ulaştı. İşte onlardan biri daha.

Kapalı kadın çocuğunun yanında erotik yayın açtı, sosyal medya yıkıldı! İşte o video!

Son birkaç yıla baktığımızda, sosyal medya kavramının fazlasıyla değiştiğini söyleyebiliriz. Normalde sosyal medya insanların eski tanıdıklarını buldukları, seviyeli sohbetler yaptıkları bir alandı. Lakin son dönemde bu alan pek çokları için gelir kapısı olmaya başladı. Bu durum ister istemez kalitenin de düşmesine zemin hazırladı.

Hali hazırda pek çok kişi kolay yoldan para kazanabilmek için sosyal medya uygulamalarını tercih ediyor. Bu tercihleri kimi zaman tehlikeli sonuçlara neden olabiliyor.

Kapalı kadın çocuğunun yanında erotik yayın açtı, sosyal medya yıkıldı! İşte o video!

Şu anda para kazanmak için en çok tercih edilen uygulama ise Onlyfans ve TikTok. TikTok’ta canlı yayınlar açarak izleyicilerin size çeşitli hediyeler göndermesini talep edebiliyorsunuz. Sonrasında gelen hediyeleri nakit paraya çevirebiliyorsunuz. Bu basit sistem pek çok kişinin de dikkatini çekmiş durumda.

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir TikTok yayını ise bu kadarı da olmaz dedirtti. Yayında kapalı bir kadının çocuğunun yanında yayın açtığı ve talepler üzerine bacaklarını gösterdiği görülüyor. Yayında bir anda çocuğun da görülmesi büyük tepkilere neden oldu. Belki yayında çocuk görünmeseydi sosyal medyada bu kadar büyük fırtınalar kopmazdı. Lakin erotik denilecek bir yayında, küçük bir çocuğun görünmesi büyük tepkileri de beraberinde getirdi. Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Bahse konu videoya buradan göz atabilirsiniz.

Güncelleme: Kadın hakkında göz altı kararı alındı.

Yorumlar
nur
başıörtülü olduğu içinmi erotik video oldu sadece dizlerini açmış pek çok şarkıcı eşek kadar oğulları varken sahneye donla çıkıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.