Lise öğretmeni OnlyFans hesabı açtı, öğrencileri para yağırdı

ABD'nin Missouri eyaletindeki St. Clair Lisesi'nde öğretmenlik yapan Brianna Coppage isimli kadın, işini bir kenara koyup OnlyFans modeli oldu.

Lise öğretmeni OnlyFans hesabı açtı, öğrencileri para yağırdı

ABD'de bir lisede öğretmenlik yapan Brianna Coppage, ek gelir kazanmak adına OnlyFans isimli platformda kendisine bir profil oluşturdu. Burada eşiyle beraber çekmiş olduğu videoları aboneleriyle paylaşan Coppage, kısa süre sonra yakayı ele verdi ve okul yönetimi tarafından alınan karar doğrultusunda zorunlu izne çıkarıldı.

Lise öğretmeniyken OnlyFans modeli oldu! Geliri iki katına çıktı!

Hesabın kendisine ait olup olmadığının anlaşılabileceğini düşünmediğini söyleyen 28 yaşındaki kadın, "İki hafta önce bunun ortaya çıktığını öğrendim. Dolayısıyla bu günün geleceğini biliyordum." ifadelerini kullandı. Öğretmenlik mesleğinden bir sene içerisinde ortalama 42 bin dolar kazandığını söyleyen taze model, OnlyFans üzerinden yaptığı paylaşımlar sayesinde ise aylık 10 bin dolar civarında bir kazanç elde ettiğini söyledi.

Lise öğretmeni OnlyFans hesabı açtı, öğrencileri para yağırdı - Resim : 1

Ayrıca genç kadın OnlyFans hesabı yüzünden okuldan uzaklaştırıldıktan sonra abone sayısında adeta bir patlama yaşandığını da itiraf etti. Böylece gelirinin iki katına çıktığını belirten Coppage, ""Muhtemelen bir daha asla öğretmenlik yapamayacağım. Ancak bu riski biliyordum. Üzgünüm ve öğrencilerimi özlüyorum" dedi. Kadın OnlyFans hesabı açmaktan pişman da olmadığını bildirdi ve "Bunun tabu olduğunu biliyorum fakat seks işçiliğinin utanılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.