Sosyal Medya

Liseye giden kız öğrenci Onlyfans paylaşımlarıyla olay oldu! Bir ayda 330 bin dolar!

Günümüzde gittikçe popülerleşen Onlyfans, kullanıcı kitlesini de hızlı bir şekilde genişletiyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Liseye giden kız öğrenci Onlyfans paylaşımlarıyla olay oldu! Bir ayda 330 bin dolar!

Son dönemde sıklıkla duyduğumuz yeni bir sosyal medya oluşumu var. Onlyfans. Hali hazırda bu platformun, özellikle 2022’de hayli popüler olduğunu söyleyebiliriz. Onlyfans, masum bir sosyal medya platformu gibi görünse de işin içeriği pek de öyle değil.

Bilmeyenler için ufak bir açıklamada bulunalım. Onlyfans, kısaca herkesin profil açabildiği ve yaptığı paylaşımları görüntülemek isteyenlerden aylık abonelik ücreti talep edebileceği bir platform. Yani yaptığınız paylaşımlar ne kadar ilgi çekici olursa, abone sayınız da o kadar fazla oluyor. Bu doğrultuda kazancınız da artmış oluyor.

Son aylarda bu platform üzerinden tonlarca para kazanan pek çok isim duyduk. Fakat son haberler işin biraz tatsızlaştığını gösteriyor.

ABD’de bir lise öğrencisi açtığı Onlyfans hesabıyla sadece 1 ayda kazandığı parayı Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Yapılan paylaşıma göre 17 yaşındaki lise öğrencisi sadece 1 ayda Onlyfans’ta 330 bin dolar kazanmış. Normal şartlarda 18 yaş altındakilerin hesap açması ya da belli içerikleri paylaşması yasak. Lakin bazı şeyleri kılıfına uydurmak çok da zor değil. Özellikle de söz konusu sosyal medya platformlarıysa.

Liseye giden kız öğrenci Onlyfans paylaşımlarıyla olay oldu! Bir ayda 330 bin dolar!

Bahse konu kullanıcı, yaptığı paylaşımları sızdıranlardan da şikayetçi olacağını açıkladı. Malum bu paylaşımlar üyelere özel ve ücretsiz bir şekilde dağıtılması kazancı düşürecektir.

Bu arada 330 bin dolar kabaca 6.1 milyon TL yapıyor. Onlyfans’ta tüm ücretler dolar üzerinden belirleniyor. Yani siz de bir hesap açsanız aylık abonelik ücretini dolar olarak belirleyeceksiniz. Ayda 330 bin dolar kazanan bahse konu kullanıcının aylık abone ücreti ise 30 dolar. Görünen o ki şu zamanda para kazanmak sanıldığı kadar zor değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.