Sosyal Medya

OnlyFans hakkında şok dava!

OnlyFans her ne kadar popüler olsa da bazı problemleri devamında getirmeye başladı. Şirketin ajansı aslında hayranları kandırıyormuş. İşte detaylar.

OnlyFans hakkında şok dava!

OnlyFans içerik oluşturucularının hesaplarını yöneten tanınmış bir ajans şirketi bir suçlama ile karşı karşıya. Ajans, aslında fenomenlere gelen mesajlar kendisi cevaplıyormuş. İşte detaylar.

OnlyFans son dönemlerde oldukça popüler bir platform oldu. Ancak şu anda platform çalıştığı bir ajansla bazı problemler yaşıyor. Ajans, içerik oluşturuculara yönelik mesajları okuyup yanıtlayarak hayranları yanıltmakla suçlandı.

onlyfans

Görünüşe göre hayranlar influencerlara mesaj atıp onlarla sohbet ettiklerini sanarken aslında kandırılmışlar. Insider tarafından hazırlanan bir rapora göre, Unruly Agency tarafından yönetilen modellerle konuştuklarını düşünen hayranlar fetişlerini, fantezilerini ve diğer özel meseleleri itiraf ediyorlardı. Ancak diğer taraftaki kişi amaçlanan kişi değil, aslında ajansın bir çalışanı çıktı. Mesajı okuyan ve yanıtlayan kişi aslında hesap yöneticisi olarak çalışan biriymiş, yani "temelde profesyonel bir dolandırıcı" ile sohbet eden hayranlar şok oldu.

Rapora göre Unruly Agency, birkaç popüler OnlyFans fenomeninin hesaplarını yönetiyor. Ancak çalışanlara göre, fotoğraf çekimlerini planlamalarına ve gönderileri yönetmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, modellerin kendileriyle konuşmak isteyen (ve genellikle bu ayrıcalık için para ödemeye hazır olan) hayranlarıyla da iletişim kurmaya yardımcı oluyorlar. Insider, bunun ajans çalışanlarının fenomenler için hayalet yazarlık yapmasına yol açtığını söylüyor. Bazen inanılmaz derecede samimi mesajları görüyor ve yanıtlıyorlar. Hayranlar muhtemelen çıplak gördükleri biriyle konuştuklarını düşünürlerken aslında kandırılmışlar. Insider'a göre, bu tür bir aldatma, OnlyFans'ın hizmet şartları söz konusu olduğunda gri bir alan.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.