Şaka maka Beyonce da TikTok’a katıldı!

Bir dönem herkesin dalga geçtiği ve çocukların mekanı olarak nitelendirdiği TikTok, dünyanın en ünlü isimlerinin kullanmaya başladığı bir platform haline geldi.

Şaka maka Beyonce da TikTok’a katıldı!

TikTok son zamanların en hızlı çıkış yapan sosyal medya uygulamalarından biri. Bununla birlikte söz konusu platformu kullanan gençlerin sayısı, Instagram ve özellikle de Facebook’a göre bir hayli fazla olunca, sosyal medya kullanıcıları arasında TikTok’un çocuk mekanı olduğu yönünde bir algı gelişmişti.

Bununla birlikte son zamanlarda bu platformu kullanmaya başlayan ünlü isimlerin sayısında çarpıcı bir artış olunca, söz konusu intiba da ister istemez değişmeye başlamak zorunda kaldı.

Şaka maka Beyonce da TikTok’a katıldı!

TikTok’a kayıt olan en son kişi dünyanın en büyük starlarından biri olan Beyonce oldu. Yakın zamanda yedinci stüdyo albümünü satışa sunacak olan Beyonce, bu hamlesiyle hayran kitlesini arttırmayı ve satış rakamlarını yukarı çekmeyi hedefliyor. Eğer “koskoca Beyonce, TikTok’tan medet mi umacak” diye düşünüyorsanız henüz bu platformun gücünü tam olarak kavrayamamışsınız demektir.

Beyonce, henüz TikTok’a kayıt olalı sadece birkaç gün olmasına rağmen, daha şimdiden 3,5 milyon kullanıcıya ulaştı. 40 yaşındaki sanatçının Instagram’da 268 milyon, Facebook’ta 56 milyon, YouTube’da 24,8 milyon ve Twitter’da ise 15,6 milyon takipçisinin olduğu düşünüldüğünde, TikTok’ta da henüz gidecek çok yolunun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bakalım dünya genelindeki ünlü isimlerin birer birer TikTok’a kaymaya başladığı şu günlerde, ülkemizdeki ünlü isimlerden nasıl bir tepki gelecek.