Sosyal Medya

Samsung, Haluk Levent'in kaybolan montunu buldu

Sosyal medyada konuşulan Haluk Levent’in kayıp montunu, Samsung Türkiye buldu!

Samsung, Haluk Levent'in kaybolan montunu buldu

Büyük bir takipçi kitlesine sahip sevilen sanatçı Haluk Levent, 2 Ocak’ta montunu kaybettiğini Twitter hesabından paylaştı. Bulunmasına yardımcı olana 300 lira, işsize iş imkanı ve hatta telefonda sınırsız özel konser vaat etti. Bu tweet 2 milyon kişi tarafından görüntülendi. Sevgililer Günü için özel planları olan 3 kafadarın Haluk Levent ile hikayesi böyle başladı.

Samsung Türkiye’nin kayıp mont hikayesini konu alan reklam filmi, montu bulan 3 gencin 14 Şubat’ta sevgililerini etkilemek için Haluk Levent’in 3 vaadini yerine getirmesini eğlenceli bir dille ele alıyor.

Filmde Haluk Levent, gençlere gerçek sevgiyi, 1 günlük sürprizlerle değil; Mutlu An’ları biriktirerek ölümsüz kılabileceklerini sevilen şarkısı “Beni Biraz An’lasana” ile anlatıyor.

Samsung Galaxy A serisi akıllı telefonlar için hazırlanan reklam filminde Samsung, “Çok şeye gerek yok, bir A yeter” diyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.