Şeyma Subaşı açıkladı! Aylık 60,99 TL’ye özel içerikler paylaşacak!

Türkiye magazin gündeminin en sansasyonel isimlerinden birisi olan Şeyma Subaşı, ücretli abonelik sistemi başlattığını duyurdu.

Şeyma Subaşı açıkladı! Aylık 60,99 TL’ye özel içerikler paylaşacak!

Acun Ilıcalı ile olan evliliği ve sonrasında tanınan Şeyma Subaşı, sansasyonel yaşamı ile de Türkiye magazin basınının gündeminden hiçbir zaman düşmedi. Deprem felaketinden sonra bile sürekli paylaşım yapan ve tepkilerin odağı haline gelen Subaşı kendisini, “Herkesin problemlerle başa çıkma biçimi farklı.” diyerek savunmuştu. Bu süreçte Instagram hesabındaki takipçi sayısı gözle görülür şekilde düşen ünlü ismin yeni açıklaması ise olay oldu.

Şeyma Subaşı açıkladı! Aylık 60,99 TL’ye özel içerikler paylaşacak!

Buna göre Şeyma Subaşı, Instagram’ın yeni özelliğini kullanarak takipçileri üzerinden bir abonelik sistemi oluşturacak. Kendisine abone olan takipçilerine özel fotoğraflar paylaşacağını söyleyen Subaşı, bunun için gerekli olan abonelik ücretini de duyurdu. Güzel ismin açıklamasına göre hesaba abone olmanın bedeli aylık 60,99 TL olacak. Ayrıca Şeyma Subaşı bu paranın abonelerine sürpriz hediye ve daha pek çok güzel şeyle geri döneceği konusunda iddialı.

Subaşı’nın hesabına abone olan ilk isim ise Mısırlı sevgilisi Meedo’dan başkası değil. Bir dargın bir barışık olan ikilinin yakında dünya evine girmesi bekleniyor. Düğün davetiyeleri bile hazır olan ikilinin yine çok konuşulacak bir düğün ile evlenmelerine kesin gözü ile bakılıyor.