Sosyal Medya

Sosyal medya bu trafik kazasını konuşuyor! İşte video (+18)

Gün geçmiyor ki feci bir trafik kazasıyla daha karşı karşıya gelmeyelim. İşte Kuzey Marmara Otoyolu'nda meydana gelen feci kaza.

Sosyal medya bu trafik kazasını konuşuyor! İşte video (+18)

Trafik kazası denildiğinde insanın aklında ister istemez belli tablolar oluşur. Bu tabloların geneli otomobillerin ya da araçların birbirine çarpması şeklindedir. Çok zorlasanız belki otomobilin bariyere ya da farklı bir yere çarptığını hayal edebilirsiniz.

Peki yanınızdaki kamyonun sizin bulunduğunuz otomobilin üzerine devrilmesi aklınıza gelir mi? Bu gerçekten ihtimallerin çok düşük olduğu bi kaza. Fakat geçtiğimiz Ekim ayında böyle bir kaza gerçeğe dönüşmüştü.

Marmara Otoyolu'nda seyir halinde olan bir yük kamyonu, yanındaki binek otomobilin üzerine devrilmişti. Otomobilin sürücüsü olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Şimdi ise bu kazanın görüntüleri ortaya çıktı. Hemen baştan uyaralım. Görüntüler küçük yaştaki takipçilerimiz için biraz rahatsız edici olabilir.

Sosyal medya bu trafik kazasını konuşuyor! İşte video (+18)

Gerçekten bu tarz bir kazanın gerçekleşme oranı çok düşük diyebiliriz. Fakat bu kaza bize aslında hayatlarımızın pamuk ipliğine bağlı olduğunu da gösteriyor. Bu tarz ölümler karşımıza çıktığında, tesadüfe yaşadığımız fikri de oluşabilir.

Tabi ki şu da bir gerçek. Bu tarz araçlar trafik için daima tehlikeli. Fakat kamyonlar için farklı bir yol yapmak şu anda mümkün değil. İşin kötü yanı uzun yola çıktığınızda bu kamyonlardan hemen her yerde görüyor olmanız.

Siz ne kadar dikkatli olsanız da kaza geliyorum demiyor. Muhtemelen şu kazada sürücülerin hata payı yok denecek kadar az. Fakat bu sonucu değiştirmiyor.

Yorumlar
xiaomi
iki kişi ölmüş, 1 kişi değil
Cevapla
Kamil
Bombos seritlerde sol seritten gecen, ve seyir halindeyken tekeri patlayan kamyon %10000 hatali. onun o seritte olmasi hata. Kamyon en sag seritte olmali ! . feci sekilde can veren gence Allah rahmet eylesin. Ailesinede sabirlar versin. Kamyonlar denetlenmeli. tekerlekler denetlenmeli ! , Yuk denetlenmeli
Cevapla
Mahmut
Ortadaki sık şeritlerin ne anlama geldiğini bile bilmeyen biri kamyonun orda işi ne diyor.once onu öğren
vatandaş
kaza mı resmen cinayet.kaplama lastikle sol şeritte ne işi var o kamyonun
Cevapla
Mahmut
Kaplama lastik olduğunu nerden biliyorsun. Ayrıca kaplama lastikle sağ şeritten gidilir diye kanun mu var. Ve enson ortadaki şeritlerin ne anlama geldiğini öğren öyle yorum yaz.
emir
kimse o serefsiz kamyon soforunun sol 2 seritte ne aradigini sormuyor kaza deniyor ama kaza neden denmiyor o serefsizin hangi yolda olursa olsun sag seritte sollama yapacaksa bir yannl seritte 80 km ile gitmesi gerekiyor gencecik bir can aldi hesap filan sormazlar ama insallah hayat boyu vicdani azabini ceker olay kaza degil cinayet cunku
Cevapla
Mahmut
Ortadaki sık şeritlerin ne anlama geldiğini öğren öyle yorum yap
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.