Sosyal medya çok hareketli! İşte haftanın en ilgi çeken konuları! - Page 1

Koronavirüs ve karantina günlerinde evlerimizde kaldığımız şu günlerde hayatı online olarak yaşar olduk. Tüm görüşmelerimiz, derslerimiz ve hatta işlerimiz online şekilde yapılıyor ve öyle görünüyor ki öyle yapılmaya da devam edecek. Bu böyle giderken, sosyal medyanın fenomenleri ve ünlü isimleri de evden video çekip paylaşmak durumunda kalıyor. Öyle ki Instagram üzerinden yapılan yayınlar hiç olmadığı kadar popüler oluyor ve ilgi çekiyor. Kısacası hayat şu dönemde sosyal platformlar üzerinden yaşanıyor. İşte sosyal medyada en ilgi çeken konuları!

Sosyal medya çok hareketli! İşte haftanın en ilgi çeken konuları! - Page 2

Murat Övüç, Armağan Çağlayan’ın konuğu oldu. Instagram’ın fenomen ismi başından geçen ilginç olaylar ve hayat hikayesi ile ilgili ilk kez bu kadar açık konuştu.

Sosyal medya çok hareketli! İşte haftanın en ilgi çeken konuları! - Page 3

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in popüler sosyal medya platformu Instagram'da oğlu Karan ile paylaştığı fotoğraflar oldukça konuşuldu.

Sosyal medya çok hareketli! İşte haftanın en ilgi çeken konuları! - Page 4

Kuzey Kore lideri Kim Jong Un'un öldüğü haberleri sosyal medyada fazlaca dolaşıyordu ancak Kim Jong Un'un aslında ölmediği anlaşıldı ve bu durum Twitter gündemini bir süre meşgul etti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.