Sosyal Medya

Twitter yeni bir özellik üzerinde çalışıyor!

Twitter, Facebook'ta yer alan özelliğin bir benzeri üzerinde çalışmalarına başladı.

Twitter yeni bir özellik üzerinde çalışıyor!

Geçtiğimiz hafta 140 karakter olan sınırını 280 karakter olarak güncelleyen, ancak bunu henüz tüm kullanıcılarına sunmayan Twitter'ın, bugün farklı bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Twitter'ın yeni özelliğine aslında Facebook kullanıcıları pek de yabancı değil.

Bildiğiniz gibi Facebook'ta, gönderiyi kaydet seçeneği yer alıyor. Bu özellik kullanılarak kaydedilen gönderilere daha sonra ulaşabiliyorsunuz. Pocket benzeri bir sistem olarak tanımlayabileceğimiz bu özelliğin bir benzeri Twitter'a da geliyor. Twitter'ın Android uygulamasında ortaya çıkan özelliğe; "sonrası için kaydet" adı verilmiş.

Twitter kullanıcıları beğendikleri Tweetlere kalp atmak yerine bunları sonra görüntülemek için kaydedebilecek. Bu listenin kullanıcıya özel olacağı paylaşılmayacağı söyleniyor. Henüz beta aşamasında olan bu özelliğin ne zaman sunulacağı henüz net olarak belli değil.

1507617770_twitter.gif

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.