Ünlü şef Danilo Zanna darp edildi! İşte ilk açıklama!

İtalyan şef Danilo Zanna, kendi çalışanları tarafından darp edildi. Danilo şef, olayın ardından resmi sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Ünlü şef Danilo Zanna darp edildi! İşte ilk açıklama!

MasterChef programıyla ününe ün katan İtalyan şef Danilo Zanna, aynı zamanda Türkiye’de pek çok restoranın da sahibi. Her zaman güler yüzü ve sempatik tavırlarıyla bilinen Danilo şef, maalesef dün tatsız bir olayla gündeme geldi. İki kişi işten çıkartıldıkları bahanesiyle Danilo Zanna ve işletmenin müdürüne saldırdı.

Ünlü şef Danilo Zanna darp edildi! İşte ilk açıklama!

Polis ekipleri kısa süre içerisinde olay yerine intikal ederken, saldırganlar gözaltına alındı. Öte yandan Danilo Zanna da Instagram hesabı üzerinden bu tatsız durum hakkında açıklamalarda bulundu. Yaşananlardan dolayı oldukça üzgün olduğunu söyleyen Zanna,

"Bugün yaşanılan tatsız olaydan dolayı çok üzgünüm. Hayatım boyunca şiddetten hep uzak duran ve tasvip etmeyen biri olarak böyle bir saldırıyla karşı karşıya kalmaktan ve tarafı olmaktan son derece rahatsız oldum. Hem ben, hem de şirketlerim şiddete hep karşıydık ve öyle de kalmaya devam edeceğiz. Çok şükür iyiyim ama müdürümüze yapılan saldırıya müdahale etmek zorunda kaldım. Hepimize çok geçmiş olsun. Konu ile ilgili olarak gerekli şikayetleri emniyet güçlerimize ileteceğiz. Arayan, soran ve merak eden herkese teşekkürler." ifadelerini kullandı."