WhatsApp Web için harika bir özellik daha geldi!

Web sürümünü sürekli olarak güncelleyen WhatsApp, yeni bir özelliği daha kullanıma sundu. İşte detaylar!

WhatsApp Web için harika bir özellik daha geldi!

WhatsApp, masaüstü ve web versiyonları için getirdiği yeni bir güncelleme ile tek seferlik görüntülenebilen medyaların görüntülenmesini sağlayan bir özelliği kullanıcılara sunuyor. Daha önce bu tür medyaları görüntülemek için mobil cihaza geçiş yapmak zorunlu hale gelirken, yapılan güncelleme ile bu işlemi masaüstü veya web üzerinden gerçekleştirmek mümkün olacak.

WhatsApp Web için harika bir özellik daha geldi!

Kullanıcılar, göndermek istedikleri medyayı göndermeden önce, metnin solundaki "1" logosunu aktif etmek suretiyle bu özelliği kullanabilecekler. Bu sayede, tek seferlik görüntülenebilen medyaları masaüstü veya web üzerinden direkt olarak açabilecekler. Bu özellik, WhatsApp Web ve masaüstünün en son sürümünü kullanan tüm kullanıcılara verilmeye başlanmış durumda ve macOS kullanıcıları da aynı güncellemeden faydalanacaklar.

Güncelleme, özellikle masaüstü kullanıcıları için önemli bir konfor sağlayarak gereksiz mobil geçişleri ortadan kaldırarak zaman kaybını önleyecek. Tek seferlik görüntülenebilen medyaların artık masaüstü ve web üzerinden daha rahat bir şekilde görüntülenmesi, kullanıcı deneyimini olumlu yönde etkileyecek ve iletişim sürecini daha hızlı ve pratik hale getirecek. Bu güncelleme, WhatsApp'ın kullanıcı dostu bir platform olma hedefi doğrultusunda yapılmış önemli bir adım olarak değerlendirilebilir.