Sosyal Medya

WhatsApp'a bir yeni özellik daha!

WhatsApp'ın beta sürümünde yapılan yeni bir keşif, kullanıcıların çok yakında bu özelliğe de sahip olabileceğini kanıtlıyor.

WhatsApp'a bir yeni özellik daha!

WhatsApp son zamanlarda birçok yeni özellik üzerinde çalışıyor. Kısa bir süre önce, WhatsApp'ın yakında Android telefonunuzda yerel sohbet yedeklemeleri oluşturmanıza izin vereceği ortaya çıkmıştı. Şimdiyse, WABetaInfo’nun haberine göre, WhatsApp grup anketleri özelliği üzerinde çalışıyor.

Anketler, bir soru göndermenize ve yanıtlar için 12'ye kadar seçenek sunmanıza olanak tanıyan bir anket oluşturma arayüzü ile hazırlanıyor. Bu özellik Android için en son WhatsApp beta sürümü 2. 22. 20. 11'de görüldü.

Medya paylaşım seçeneklerini de içeren menü içerisinde WhatsApp anket oluşturma özelliğini bulabileceksiniz. Özellikle, anket oluşturma seçeneği medya paylaşım menüsünde yedinci seçenek. WABetaInfo ayrıca WhatsApp Desktop beta ve iOS için WhatsApp beta için gelecek güncellemede aynı kısayolun da olacağını söylüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.