Sosyal Medya

WhatsApp’a mesaj düzenleme özelliği geliyor

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan WhatsApp’a mesaj düzenleme özelliği geliyor.

WhatsApp’a mesaj düzenleme özelliği geliyor

WhatsApp, sonunda kullanıcıların gönderdikleri mesajları düzenleyebilecekleri çok beklenen bir özelliği piyasaya sürdü. Geçen yıl duyurulan özellik şu anda WhatsApp Web beta test kullanıcıları için kullanılabilir durumda ve yakın gelecekte tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bu özellik, WhatsApp'ın kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak ve platformunu geliştirmek için attığı adımlardan biridir.

WhatsApp'ın son gelişmelerini takip eden WABetaInfo'ya göre, düzenleme mesajları özelliği, herhangi bir metin mesajı için menü seçeneklerinden erişilebilir. Kullanıcılar, seçtikleri mesajı düzenlemek için yeni bir pencereye yönlendirilirler. Düzenlenen mesajlar, WhatsApp'ın en son sürümünü kullanan herkes için güncellenecektir.

Düzenleme özelliği, mesajları düzenlemek için 15 dakikalık bir süre sınırı ile birlikte gelir ve kullanıcılar bu süre içinde mesajlarını birden çok kez düzenleyebilirler. Bu, özellikle yazım hatalarını düzeltmek için tasarlanan özelliğin uzun bir süre sonra mesajın tamamen değiştirilmesini önlemek için yapılmıştır.

WhatsApp’a mesaj düzenleme özelliği geliyor

Düzenleme mesajları özelliği şu anda sadece WhatsApp Web beta kullanıcıları için kullanılabilirken, WhatsApp beta Android kullanıcıları da yakında bu özelliğe sahip olabilirler. Google Play Store'daki en son WhatsApp beta Android 2.23.10.10 güncellemesi, özelliğin resmi lansmanından önceki son aşama olduğunu gösteriyor.

WhatsApp, son zamanlarda daha fazla kontrol sağlamak, eşlik modu, çoklu cihaz desteği, tabletler için yan yana görüntüleme ve Android kullanıcıları için bir UI revizyonu gibi birçok güncelleme ve geliştirmeler almıştır. Animasyonlu emojiler ve otomatik oynatma GIF'leri de yakında WhatsApp'a gelecekler arasında yer alıyor, bu da şirketin dünya çapında en iyi mesajlaşma uygulamalarından biri olarak konumunu korumak istediğini gösteriyor.

WhatsApp web kullanıcıları için yeni düzenleme mesajları özelliği, bir süredir bu özelliği bekleyen birçok kullanıcı için hoş bir ek olacaktır. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar utanç verici yazım hatalarını düzeltmek için mesajlarını düzenleyebilecekler ve sohbetlerinin otantikliğini koruyabilecekler.

Yorumlar
Erdem
Whatsup sen milletin özell bilgilierini sıkıntı yarat şimdi yeni özellik ile müşteri çek. Bnim için whstsup o. Olaydan sonra müşterilerine sıkıntı uğrattığı günden beri bnim için bitmiştir kullanmıyom bile telegram kullanıyom whatsupdan. Çok daha iyi ve içeriği güzel
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.