Sosyal Medya

Zeynep Bastık - Edis dansı sosyal medyayı salladı!

Sosyal medya bu sefer de Zeynep Bastık ve Edis arasındaki dansı konuşmaya başladı. İşte konu ile ilgili detaylar.

Zeynep Bastık - Edis dansı sosyal medyayı salladı!

Sosyal medyanın gündemi çok hızlı değişiyor diyebiliriz. İşin güzel yanı ise sosyal medya gündemini halkın belirliyor olması. Bir gün ülke sorunları pik yaparken diğer gün Instagram ve WhatsApp'ın çökmesi zirveye yerleşiyor. Sonra bir bakıyoruz tüm sosyal medya Zeynep Bastık ve Edis'in yaptığı dansı konuşuyor.

İşte sosyal medya gündemi bu kadar hızlı değişiyor. Peki şimdiki gündem ne? Az önce de söylediğimiz üzere Zeynep Bastık ve Edis Görgülü'nün yaptığı dans.

Dilerseniz bu dansa aşağıdan göz atabilirsiniz.

Zeynep Bastık - Edis dansı sosyal medyayı salladı! Bu kadının kocası yok mu?

Kimisi bunda ne var derken, kimisi de bu kadının kocası yok mu tarzında yorumlar yapmış? Malum söz konusu sosyal medya olduğunda herkesin söz söyleme hakkı bulunuyor.

Yani 7'den 70'e herkes, görüşü her ne olursa olsun bunu özgürce dile getirebiliyor. Elbette bu görüşleri dile getirirken belli saygı sevgi ve seviye sınırlarının dışına çıkmamak gerekiyor.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Zeynep Bastık kısa süre önce evlenmişti. Yani çiçeği burnunda bir gelin diyebiliriz. Edis Görgülü ise sizlerin de bildiği üzere bekar.

Peki sosyal medyayı ayağa kaldıran bu olay hakkında sizin yorumunuz ne? Normal mi? Yoksa bu kadar da olmaz mı diyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı kısımdan bizlerle ve okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
ete mete sote
yiyin birbirinizi ete para vermeyin,sevin birbirinizi başka para vermeyin.YERSEN
Cevapla
HAKAN
ÇOK İLGİNÇ Bİ DURUM.
Cevapla
Can
Sosyal medya gayet güzel kendini gelistir mek içim olmasa olmaz ha bunu kötüye kullanan kendi lerimin tercihi sanat dünyasında bu onlara göre gayat normal bence ben beni ilgilendirir beni başkası ilgilendir Mez herkesin hayatı kendine
Cevapla
Motorola Turk Mali Degil Kardes
Bu tipler icin namus kavrami kafanizda kurdugunuz gibi degil , hatta yok dicem olmucak
Cevapla
Flip flop
Edisi erjekden saymiyor kocasi..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.