Teknoloji TV

Android 12 ile beklenen yenilikler sonunda geliyor!

Google'ın tanıttığı Android 12 ile gelecek olan tüm yenilikleri tek bir içerikte düzenledik. İşte konu ile ilgili detaylar.

Android 12 ile beklenen yenilikler sonunda geliyor!

Google geçtiğimiz günlerde merakla beklenen Android 12'yi tanıttı. Böylece Android 12 ile  gelecek olan özellikler de netleşmiş oldu. Peki Android'in yeni sürümünde kullanıcıları ne gibi yenilikler bekliyor.

Android 12 muazzam özelliklerle geliyor!

Google yeni Android sürümünde gizlilik üzerine yoğunlaşmış gibi görünüyor. Malum Apple sürekli reklamlarında iOS'in gizliliğini ön plana çıkartıyor. Görünen o ki Google bu durumdan sıkıldığı için Android'in de gizlilik tarafında çok kötü olmadığını ispatlamak istiyor.

Dilerseniz aşağıdaki videodan Android ile gelecek olan yeniliklere ve tüm detaylara göz atabilirsiniz.

Videoda da bahsettiğimiz üzere Android 12 belki de son yıllardaki en radikal değişimlere sahne olacak. Elbette önemli olan unsurlardan birisi de bu güncellemeyi alacak olan telefonlar.

Google muhtemelen kararlı sürümü 2 ay içerisinde yayınlayacaktır. Sonrasında ise bu kararlı sürümün arayüzlerle olan uyumu devreye girecek. Burada da iş tamamen üreticilere kalmış olacak.

Eğer siz de bir Android kullanıcısıysanız Android 12'yle birlikte önemli değişikliklerin olacağını söyleyebiliriz. Tabi ki bu güncellemeyi alabilirseniz. 

Bazı üreticiler şimdiden Android 12 sözü vermiş durumdalar. Öte yandan bazı üreticiler ise daha Android 11 konusunda bile verdikleri sözleri tutmadılar. Dolayısıyla şimdiden şu modeller Android 12'yi kesin alacak demek yanlış olur. Yine de bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.