Teknoloji TV

Biomutant inceledik: Oyun güzel ama ah o fiyatı! Oyun Canavarı #53

Biomutant oyununu incelediğimiz videomuz yayında. Oyun eğlenceli fakat fiyatı biraz yüksek kalmış.

Biomutant inceledik: Oyun güzel ama ah o fiyatı! Oyun Canavarı #53

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı programımızın 53. bölümünde Biomutant oyununu inceliyoruz. İsveçli merkezli Experiment 101 tarafından geliştirilen ve THQ Nordic tarafından yayınlanan Biomutant RPG türünde açık dünya oyunu. 25 Mayıs 2021'de Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülen oyunu sizler için alıp bu videoda inceledik.

Oyunu Playstore işbirliği ile temin ettik. Biomutant ve yüzlerce farklı oyunu Playstore üzerinden taksitle satın alabiliyorsunuz. 

Biomutant inceledik: Oyun güzel ama ah o fiyatı! Oyun Canavarı #53

Biomutant yumruk, silah ve mutant yeteneklerini birleştirmenize izin veren dövüş sistemli, açık dünyalı bir kıyamet sonrası Kung-Fu hikâyesi oyunudur. Bir salgın dünyayı kırıp geçiriyor ve Yaşam Ağacı köklerinden ölüm saçıyor. Kabileler bölünmüş durumda. Çalkantılı bir dünyayı keşfedin ve kaderini belirleyin: Onu kurtaracak mısınız yoksa daha karanlık bir geleceğe mi sürükleyeceksiniz?

Oyunu gelen olarak beğensek de bazı kısımlarını beğenmedik. Ayrıca fiyatının rakiplerine göre fazla olduğunu düşünüyoruz. Açık dünya konsepti güzel. Mekanların tasarımı da çok güzel. Ancak hikaye olarak ilerlendiği için bir süre sonra yaptığınız şeyler birbirine benzemeye başlıyor. Geliştirici firma farklı bir şey denemek istemiş. Günün sonunda ortaya çıkan şey hayal edilenden farklı olmuş. Biz incelemeyi yaptığımız tarihte fiyatı 300 TL civarında olan oyunun fiyatı 100-150 TL'ye düşerse daha makul olacağını ve o zaman daha keyifli olacağını söyleyelim.

Oyun Canavarı programımızın tüm bölümlerini bu linkten izleyebilirsiniz:

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.