Teknoloji TV

Bu fiyata böyle soundbar bulamazsınız!

Mikado'nun uygun fiyatlı soundbarını mercek altına alıyoruz.

Bu fiyata böyle soundbar bulamazsınız!

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte ses tarafında da önemli gelişmeler yaşandı.

Eskiden insanları televizyondan çıkan sesler tatmin etmeye yetiyordu. Şimdilerde ise pek çok kişi televizyonların verdiği sesten memnun olmadığı için soundbar ya da farklı ses sistemlerini kullanmak istiyorlar.

Bu ses sistemlerinin genel anlamda çok pahalı olduğunu düşünebilirsiniz ki bu düşüncenizde de haklısınız. Fakat bugün incelediğimiz ürün fiyatıyla gerçekten muazzam derecede bir performans sunuyor.

Bu fiyata böyle soundbar bulamazsınız!

Yani fiyat performans tarafında ciddi anlamda rakipsiz bir üründen bahsettiğimizi söyleyebiliriz. Mikado soundbar kablolu ya da kablosuz bir şekilde çalışma özelliğine sahip. İçerisinde yer alan batarya sayesinde fişe takılı olmadığı zamanlarda da çalışabiliyor.

Yani bildiğiniz mobil bir hoparlör olarak da kullanabilirsiniz. Sahile, pikniğe ya da aklınıza gelebilecek herhangi bir yere götürerek yüksek sesle müzik dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Fiyatı göz önüne alındığında Mikado soundbarın gerçekten de rakipsiz olduğunu söyleyebiliriz.

Elbette burada fiyatı 1000 TL ve üzeri olan ses sistemleriyle karşılaştırma yapmanız pek doğru olmayacaktır. Keza o seviyedeki ses sistemleri farklı bir boyutta oluyor.

Eğer bu soundbar ile ilgili kafanıza takılan herhangi bir soru varsa bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
yakup
bende o sound bar gibi daha incesi var ekranı dokunmatik dijital görüntülü 1sene önce 100 tl almıştım çok ucuza ses kalitesi efsane halen kullanıyorum kablosuz yada kablolu kullanma özelliği var ve küçük kumandasıda var memnunum
Cevapla
Neco
Marka model yazârmisin
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.