Teknoloji TV
Bu Oyunları Oynamak İçin Konsola Gerek Yok! | Oyun Canavarı #73

Bu Oyunları Oynamak İçin Konsola Gerek Yok! | Oyun Canavarı #73

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı serimizin yeni bölümünde, bilgisayar ile oynanabilen PlayStation oyunlarından bahsedeceğiz. Videomuzun tamamı habherimizde.


Bildiğiniz üzere son zamanlarda konsol fiyatları uçmuş durumda. PS5 konsolunun çıkması ile birlikte PS4 fiyatlarının düşeceği tahmin ediliyordu. Fakat ortaya çıkan stok sıkıntıları ve artmakta olan dolar kuru sebebiyle, işler beklendiği gibi gitmedi. Geçtiğimiz yıllarda PS4 konsollarına çok rahat erişebiliyorken, artık konsol almak hayal oldu diyebiliriz.

Genellikle PS4 kullanıcıları, söz konusu oyunları bilgisayarlarında da oynamak ister. Çünkü elinizde her ne kadar güçlü bir konsol da olsa, bilgisayar, daha yüksek FPS değerlerini sunabiliyor. Bu yüzden genel olarak kullanıcılar PS4 oyunlarını bilgisayar ile oynadığı takdirde, daha yüksek grafikler ve FPS değerleri ile rahatlıkla oynayabilir. Bu listemizde bulunan oyunlar ise, bilgisayar üzerinden oynayabileceğiniz, PlayStation oyunlarını içeriyor. İşte bilgisayar üzerinden oynayabileceğiniz PlayStation oyunları.

  • God Of War
  • UNCHARTED: The Lost Legacy
  • Detroit: Become Human
  • Horizon Zero Dawn
  • Days Gone

Bu videomuzda sizler için ilk olarak PS için piyasaya sürülen, daha sonra Windows için de oynanabilir hale gelen oyunlardan bahsettik. Genel olarak bu listeyi değerlendirdiğimizde, eğer halihazırda oyun oynamak için bir bilgisayarınız varsa ve konsol için bütçeniz yetersizse, oynanabilecek, en çok ilgi gören konsol oyunları olduğunu söyleyebiliriz. Hatta bilgisayar oyuncuları, konsol kullanıcılarına göre daha avantajlı hale geliyor. Çünkü bilgisayar üzerinde daha yüksek FPS değerleri ve daha iyi grafikler karşımıza çıkıyor. Monster Notebook katkıları ile hazırladığımız ‘Oyun Canavarı’ serimizin yeni bölümünde, farklı listeler ve oyunlar ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Eğer merak ettiğiniz bir oyun var ise, yorumlarda bize belirtin, biz de Monster dizüstü bilgisayarımız ile oynayalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.