Teknoloji TV

Canavarın yeni yuvasını ziyaret ettik (video)

Monster bilgisayarın Kadıköy'de bulunan yeni genel merkezini ziyaret ettik ve bu yeni binada ne gibi hizmetler sunulduğuna baktık.

Canavarın yeni yuvasını ziyaret ettik (video)

Yaklaşık 20 yıl önce kurulan ve sadece oyun merkezli bilgisayar üreten bir marka olan Monster Notebook, yeni binasını hizmete sundu. Kadıköy'de bulunan yeni bina 8 kattan oluşuyor. Şirketin tüm birimlerinin bulunduğu bina Kadıköy'de E5 karayolunun hemen yanında yer alıyor .

Canavarın yeni yuvasını ziyaret ettik (video)

Açılış sırasında gezme imkanı bulduğumuz binada yönetim katından, asansörlere, koltuklardan giriş katına kadar her yeri gezdik ve sizler için kayıt altına aldık. Monster Notebook kurucu ve CEO’su İlhan Yılmaz ile markanın geçmişini ve geleceğini konuştuk. Ayrıca Monster Notebook'un gelecekle ilgili planlarını da öğrendik. Kısa bir süre sonra Berlin'de bir deneyim mağazası açacaklarını belirten Yılmaz, binayı gezerken bize eşlik de etti.

19 Şubat 2020 tarihinde yapılan etkinlikle açılan yeni binada bilgisayar markasının geleceği şekillendiriliyor. İstanbul Kadıköy'de bulunan Monster Notebook, Türkiye'nin birçok yerinde satış noktası ve temsilciliklere sahip.    

Yorumlar
yeter_artik
Showroom güzel ama üretim nerde? nasil üretiliyor ? .Türkiyede üretilmedikce nafile, bos gaz, laf olsun reklam olsun !
Cevapla
zeki ural
aman abi şu sıra hiçbir yeri ziyaret etmeyin rica ediyorum sizlerden evinizde oturun lütfennnn..
Cevapla
Altıncı
Keşke üretim tesislerini tanıtsaydınız.
Cevapla
Timothy
Yeni bina güzel, video da ayrı güzel olmuş.
Cevapla
Orhan YALDIZ
Yerli bir firma olması gurur verici Çalışma arkadaşlarından yöneticiye teşekkürler.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.