Teknoloji TV

Daha önce denemediğinize eminiz! Arkadaş grubunuzla oynayabileceğiniz 5 mobil oyun!

Arkadaşlarınızla eğleneceli vakit geçirmek istiyorsanız şimdi söyleyeceğimiz 5 mobil oyuna mutlaka göz atın! Eminiz ki daha önce bu oyunları hiç denemediniz. Devamı haberimizde.


Arkadaşlarla takılmak oldukça eğlenceli bir aktivite. Ama bazen o koyu muhabbetin ardından derin bir sessizlik oluşur ve ne yapacağınızı bilemezsiniz. İşte tam o zamanda herkesin ayrı ayrı sosyal medyada takılmasındansa hep beraber oynanacak mobil oyunlar anı kurtarıyor. Özellikle karantina döneminden sonra oldukça ilgi gören bu oyunlar arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilmeniz için birebir. Bizlerde TeknolojiOku ekibi olarak sizlere arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz 5 mobil oyunu derledik.

1-H.I.D.E

hıde

Bu oyun, Proplar ve Avcılar adı verilen iki ekipten oluşuyor. Proplar, kendilerini farklı nesnelere dönüştürüyor. Saklanıyorlar ve Avcıların kafasını karıştırmak için nanik yapıyorlar. Avcıların tek görevi, Propları vurmak. Bu oyunda Propların kendilerini diledikleri nesnelere dönüştürmek için sadece 30 saniyeleri var. Ardından da 30 saniye boyunca nanik yapıyorlar veya ses çıkarıyorlar. Bu süre içinde Avcıların onları bulması gerekiyor. Ancak yanlış nesneyi vurmayın, yoksa canınız azalır. Propları bulup öldürmek için birkaç dakikanız var. Aksi takdirde oyunu onlar kazanır. İşte size çok eğlenceli grup şeklinde oynayabileceğiniz gizlenme oyunu!

2- Specimen Zero

speciman zero

Korku dolu macera ve kaçış deneyimlerini seviyorsanız Specimen Zero tam olarak aradığınız şey olabilir. Yüz binlerce kişinin favori korku oyunu olan bu oyunda nefesinizi tutacağınız bir deneyim sizi bekliyor. Hastaneyi gezin ve çevreden edindiğiniz teçhizat ile canavarlara karşı olan hayatta kalma mücadelenize başlayın! Oyunu 4 kişilik arkadaş grubunuzla oynayabilirsiniz.

3- BombSquad

bombsquad

BombSquad, sekiz farklı oyuncuya kadar oynanabilen ve üç oyun modu bulunan eğlenceli bir multiplayer aksiyon mobil oyundur. Oyunda nihai göreviniz; rakiplerinizi bombalar, yumruklar kullanarak yenmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Böyle söyleyince şiddete meyilli bir oyun gibi gözükse de aslında çok eğlenceli minyon bir oyun.

4-Survival Simulatör

survıval

Arkadaşlarınızla ıssız bir adaya düştünüz ve yanınızda hiçbir şey yok. Etraf gezin kendinze yiyecek bir şeyler bulmaya çalışın ve en önemlisi hayatta kalın. Sizse güzel bir ıssız ada deneyimi yaşatacak oyunu oda açarak arkadaşınızı davet edebilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

5-Gratic.io

gartic.io

Bu oyunda seçilen temaya göre gelen kelimeleri bir resme dökmeye çalışıyorsunuz. Oynarken aşırı zevk alacağınız bu oyunda eğer kelimeyi bilebilirseniz puanlar toplayarak oyunun galibi olabilirsiniz. Özellikle pandemi döneminde çok popüler olan bu oyun hala herkesin en sevdiği oyunlardan biri.

Bu oyunları nasıl buldunuz?  Sizin bildiğiniz mobil oyunlar var mı?

Yorumlar
Kullanıcı
Oxide: Survival Island Oyunu, Survival Simülatör Oyununun Devamı. Ve Bence Survival Simülatör Oyunundan Kat Kat Daha İyi Bir Oyun.
Cevapla
Kerem
Bencede
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.