Teknoloji TV

En iyi Game Pass oyunlarını sizler için listeledik

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız oyun canavarı serimizin yeni bölümünde sizler için Xbox Game Pass ise oynayabileceğiniz birbirinden güzel, en kaliteli oyunları listeledik. İşte detaylar.

En iyi Game Pass oyunlarını sizler için listeledik

Bilgisayar oyunlarının son zamanlarda fiyatlarının dudak uçuklatıcı seviyelere geldiğini biliyoruz. Yıllar önce 300-400 TL’ye Full paketini alabildiğimiz bir bilgisayar oyunun fiyatı artık 1000 TL’lere kadar çıkmış durumda. Bunun en temel sebebinin ise, artmakta olan dolar kuru. Steam, Epic Games ve Microsoft gibi mağazaların, uygun fiyatlı oyun sunmak için bazı indirimlerinin olduğunu biliyoruz. Steam, ülkemizde dolar kurunu sabitlemiş durumda olduğu için, bazı oyunlar uygun fiyattan satışa sunulabiliyor. Fakat bu fiyatların genellikle yeni oyunlar için geçerli olmadığını belirtelim. Bu yüzden Steam’in, bir yere kadar avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

Epic Games tarafına baktığımızda ise, bazı dönemlerde haftanın her günü bir oyun ücretsiz olarak Epic kullanıcılarına sunuluyor. Fakat bu dönemler son zamanlarda bir hayli seyrekleşti. Ayrıca son dönemlerde ücretsiz olarak verilen oyunların artık güncel olmadığını ve kullanıcı kaybeden oyunlar olduğunu da söylemek mümkün. Bu videomuzda ise sizler için 300’den fazla oyun sayısı ile karşımıza çıkan Xbox Game Pass ile sunulan en iyi oyunlardan bahsedeceğiz. İşte videomuz.

Genel olarak incelediğimizde, söz konusu oyunların, diğer Game Pass oyunlarına göre öncelik verilmesi gereken oyunlar olduğunu belirtelim. Aylık abonelik ile Game Pass aldığını takdirde, bütün oyunlara rahatlıkla erişebilirsiniz. Fakat listede sizler için sunduğumuz oyunlara öncelik vermenizi öneriyoruz.

Yorumlar
Cnrvch
Gears 5 i soylememek ayıp
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.