Teknoloji TV

Exxen aboneleri dikkat! Başınız yanmasın!

Exxen ile ilgili ortaya atılan iddialar pek de hoş değil. Peki Acun Ilıcalı'nın dijital platformu Exxen beklentileri karşıladı mı? İşte yanıtı.

Exxen aboneleri dikkat! Başınız yanmasın!

Acun Ilıcalı'nın dijital yayın platformu Exxen 1 Ocak itibariyle yayına hayatına başladı. İlk etapta yalnızca web tarayıcısı üzerinden hizmet veren Exxen'in daha sonra uygulamaları da yayınlandı. Peki Exxen beklentileri karşılayabildi mi?

Yayınlandığı günden bu yana pek çok hata ile gündeme gelen Exxen, son olarak kullanıcıların hesap bilgilerinin illegal olarak satılmasıyla gündem olmuştu. Biz de Exxen için özel bir video hazırlamak istedik.

Dilerseniz aşağıdan Exxen ile ilgili hazırladığımız içeriğe göz atabilirsiniz. Exxen'in çıkışından beri gündeme gelen sorunları, hataları ve fail olarak nitelendirebileceğimiz ekranları sizlerle paylaştık.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Exxen aboneleri dikkat! Başınız yanmasın!

Exxen gerçekten de parlak bir başlangıç yapamadı. Fakat bu durum önümüzdeki süreçte öyle ya da böyle düzelecektir. İçerik kalitesinin ne derece düzeleceği ise şimdilik soru işareti.

Malum YouTuber olarak tabir ettiğimiz kitle belli bir kesime hitap ediyor. Exxen içeriklerinin pek çoğunun 30 yaş üzerine hitap etmediği bir gerçek.

Elbette zevkler ve renkler tartışılmaz bir konu. Dolayısıyla Exxen hoşunuza gidiyorsa abone olabilirsiniz. Lakin 9.90TL verdiğiniz Exxen'de reklam izleyeceğinizi de hatırlatmak isteriz. Reklam izlemek istemiyorsanız da 19.90TL'yi gözden çıkarmanız gerekecek.

Bu arada Acun Ilıcalı'ya göre Exxen fiyatının en az 40TL olması gerekiyormuş. Peki sizin bu konu hakkındaki yorumunuz nedir? Exxen sizce başarılı bir platform mu? İçerikle size hitap ediyor mu?

Yorumlar
Vedat ayaz
Fenerbahçe acuna Fenerbahçe taraftarı yeter
Cevapla
Sezar
Amazon alırım o fiyata reklamsız
Cevapla
Kamer
Çok guzelmiş
Gerçek
Siyasi deyil milli deyil gerçekçi baktığımızda başarılı olacağımız bir bıranş bu filim pişatformu he eyer başarılı bulduğumu sorarsanız deyil mantık yürutuldüyünde mükemmel filimler belgeseller ve içerikler olan netfilks 15 tl rekramsız izlemek varken yutubor lar ve çocuk su saçma içeriklerini rekklamlı neden para vereyimki
Cevapla
Memocan
Ekip çok sinir bozucu. Normal adam gibi bir tane tiyatrocu sanatçı iş bilen yok aralarında. Hep yeni yetme elema lar. Almam aile fertlerinede aldırmam
Cevapla
Misafir
Ulan Haluk Bilginer var lan
acur
50 kuruş bile vermem
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.