Teknoloji TV

Exxen büyük tepki çekti Enes Batur hayranları çıldırdı!

TeknolojiOku-Yorum programının yeni bölümüyle karşınızdayız. Bu bölümdeki konularımız Exxen, 2021 ve robotların erik dalı oynaması!

Exxen büyük tepki çekti Enes Batur hayranları çıldırdı!

Bitmez dediğimiz 2020 senesi de sonunda geride kaldı. Peki 2021 nasıl geçecek? Dileriz bu yeni yıl 2020'yi aratacak kadar kötü olmaz. Yeni yılın ilk TeknolojiOku - Yorum programında yine gündeme dair konulardan bahsettik.

Son haftaların en flaş konusu ise hiç şüphesiz Exxen diyebiliriz. Acun Ilıcalı'nın dijital içerik platformu Exxen sonunda yayınlandı. Yayınlanmasına yayınlandı fakat bu platformu bekleyenler büyük hayal kırıklığına uğradı.

Exxen büyük tepki çekti Enes Batur hayranları çıldırdı!

En büyük hayal kırıklığı ise Exxen'in bir mobil uygulamasının olmaması. Peki akıllı TV uygulaması? Tabi ki o da yok. Peki Exxen'i televizyondan izlemek istersek? Korkmayın Exxen teknik destek ekibi buna da bir sorun bulmuş. PC'nizi hdmi ile TV'ye bağlayıp Exxen'i TV'den izleyebilecekmişiz. Bravo doğrusu.

Dilerseniz eleştirilerimizin devamını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

İşin garip yanı ise Exxen'in hitap ettiği kitlenin büyük bir bölümünün PC ya da televizyon değil telefonda takılıyor olması. Yani telefon uygulaması olmayan bir yayının hizmete kurulması baştan sona fail diyebiliriz.

Ayrıca para verdiğin bir konseptte reklam izletmek nedir? Bu fikir olsa olsa Türk yayıncıdan çıkardı o da çıktı zaten.

Exxen'in bu mantalite ile global pazarda ses getirmesi mevcut düzende çok da olası görünmüyor. 

Zira 9 yaşındaki Enes Batur hayranı kuzenim bile Exxen'in uygulaması olmamasına çıldırdı. Çocuk 10TL'sini biriktirmiş üyelik almış ama o da ne. Uygulama yok. En son üyelikten çıkacağım diyordu. Hayırlısı dedim ben de.

Yorumlar
hasan basan
nefülükss izleyin yaa türk bir iş insanı yatırım yapmış destek olmayın sakın aman yahudiler en iyisini yapar zaten boşa haber de yapmayın mossada soyleyin acunu direkt oldursun mk
Cevapla
ernfdn
hastasın yeminle. exxen kötü diyo adam. türkiye karşıtı bişey mi söylüyo. adam gibi bişey yapsınlarda dünyaya satalım
Ksk
Yo uygulaması var ben yükledim
Cevapla
Can
Bende ,kıtını gün yükledim uygulaması var
murat
baydın ya berbat yorumlar
Cevapla
Morbidyum Çektim kafa uçtu tabi
demek senin kuzen de morbidyum çekiyo
Cevapla
GG
Bu sitenin Acun'a olan bu denli öfkesi:))))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.