Teknoloji TV

Hangi bellek kartı nerede kullanılır! (video)

Bu videomuzda günümüzde kullanılan bellek kartlarına göz atıyor ve hangi bellek kartının nerede kullanılacağını değerlendiriyoruz.

Hangi bellek kartı nerede kullanılır! (video)

Cep telefonu, fotoğraf makinesi, aksiyon kamerası ve araç içi kamera gibi cihazlarda kullanılan bellek kartları küçük ama çok önemli görevleri olan cihazlar. Bu minik yardımcılarımızı doğru seçim yaparak almak ve kullanmak önemli konuların başında geliyor. 

Hangi bellek kartı nerede kullanılır! (video)

Bu videomuzda genel olarak kullandığımız bellek kartı türlerine bakıyoruz. Ayrıca hangi cihazlarımız için nasıl bir bellek kartı seçmeliyiz sorusuna da bu video yanıt veriyoruz. 4K video kayıt eden bir cihazınız varsa hangi bellek kartını almalısınız? Bellek kartlarında kullanılan hız değerleri neler? Bu ve daha fazla sorunun yanıtı bu videoda.

Günümüzde SD, microSD, CompactFlash gibi türleri olan bellek kartları, sundukları yazma hızına göre farklı fiyatlandırmalara sahip. Bu videomuzda bu hızları ve hangi hızın nerede kullanılacağını anlatıyoruz. 

Yorumlar
YAKUP
kingston 64 gb 3.0 gayet memnunum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.