Teknoloji TV

Hangisi daha iyi? Mi Band 5 mi Mi Band 6 mı?

Mi Band 6 ve Mi Band 5 akıllı bileklik modellerinin özelliklerini bu videoda karşılaştırdık. İşte detaylar.

Hangisi daha iyi? Mi Band 5 mi  Mi Band 6 mı?

Mi Band 5 ile Mi Band 6 akıllı bileklik modellerini bu videoda karşılaştırıyoruz. Xiaomi'nin en yeni bileklik modeli olan Mi Band 6 bazı özellikleriyle Mi Band 5'in önünde yer alıyor. Ekran boyutu daha büyük olan bileklik, SpO2 ölçümü gibi özelliklere sahip.

Hangisi daha iyi? Mi Band 5 mi  Mi Band 6 mı? - Resim : 1

Mi Band 6 egzersiz takibi anlamında önceki sürümden daha fazla seçeneğe sahip. Tam olarak 30 farklı egzersizi takip edebilen yeni bileklikte otomatik egzersiz takip özelliği de bulunuyor. Mi Band 6'nın önceki sürümden önemli bir farkı ise normal sürüme ek olarak NFC özelliğine sahip bir sürümünün de bulunması.

İki bileklik arasındaki farklılıkları bu videomuzda sizlere aktarıyoruz.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu sayfanın altında yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.