Teknoloji TV

Hangisini almalı? Dizüstü bilgisayar önerileri - Şubat 2022

Bu videomuzda Şubat 2022 için dizüstü bilgisayar önerilerimizi sıralıyoruz. Listemizdeki bilgisayarları belli bir özelliğin üstünde olacak şekilde seçtik.

Hangisini almalı? Dizüstü bilgisayar önerileri - Şubat 2022

Onlarca seçenek arasında bilgisayar seçimi yapmak her zaman kolay olmayabiliyor. Biz de Teknolojioku olarak düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz ürün önerilerimizi bir videoda sizlere sunuyoruz. Bu videomuzda Şubat 2022 için işinize yarayacak ve en az günlük ihtiyaçları görebilecek seviyede dizüstü bilgisayar önerileri hazırladık.  

Listeyi hazırlarken belli bir seviyenin üzerinde donanımlara sahip modelleri seçmeye çalıştık. Bu özellikler arasında minimum 8 GB RAM, Windows işletim sistemi, 256 GB SSD ve günlük işleri görebilecek bir işlemci yer alıyordu. Genel olarak bu özellikleri seçmiş olsak da bazı modellerde bu çizginin altına da indiğimiz oldu.

Listemizde yer alan dizüstü bilgisayarları burada yer alan Hepsiburada işbirliği ile hazırladığımız listeden görerek satın alabilirsiniz. Bu bilgisayarları satın aldığınızda Teknolojioku'ya da katkıda bulunuyorsunuz.

İşte YouTube kanalımızda yayınlanan dizüstü bilgisayar önerileri videomuz:

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
yakup
alacağınız laptop ekran kartı kesinlikle paylaşımsız olmalı ki işlemciye asılmasın 4 gb ekran kartı intel i7 ssd li 8 gb ram veya üstü asus marka yada msi bir laptop bulabilirseniz direk yapışın derim bu özelliklerde msi laptop kullanıyorum gayet memnunum komşumda aynı özelliklerde asus var gayet memnum bu yukardakileri oyun laptopo için önerim ve genel amaç içinde kullanılabilir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.