Teknoloji TV

Hediyeli! Teknolojioku ile Soru/Cevap #8 (canlı yayın)

Teknolojioku ile Soru/Cevap programımızın sekizinci bölümüyle karşınızdayız. Siz de canlı yayınımıza YouTube üzerinden katılabilir ve dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. Bizi takip edin!

Hediyeli! Teknolojioku ile Soru/Cevap #8 (canlı yayın)

Geçtiğimiz hafta yedinci bölümünü yayınladığımız Teknolojioku ile Soru/Cevap programının yeni bölümü ile karşınızdayız. Teknolojioku ile Soru/Cevap. İsminden de anlaşılacağı üzere bu programda okurlarımızdan gelen sorulara yanıt vereceğiz. Yani basit bir şekilde YouTube üzerinden yapacağımız yayına katılarak bizlere soru sorabileceksiniz. Aklınıza takılan ne varsa bizlere soracaksınız ve biz de dilimiz döndüğünce sizlerin sorularını yanıtlamaya çalışacağız.

Üstelik bu akşam yayınlanacak bölümümüzde izleyicilerimize Adata marka 32GB'lık 3.1 Gen taşınabilir bellek hediye edeceğiz.

Yayın Yönetmenimiz Özgür Çetin ve Editörümüz Osman Tufan'ın katılacağı Teknolojioku ile Soru/Cevap programımızı aşağıdan takip edebilirsiniz.

İsterseniz YouTube üzerinden hatırlatıcı oluşturup saat 20:00'da hatırlatılmasını da sağlayabilirsiniz. Tüm okuyucularımızı bekliyoruz. Teknolojioku ile Soru/Cevap programımızın sekizinci bölümü 12 Haziran 2020 Cuma akşamı saat 20:00’da sizlerle birlikte olacak. Bizleri takip etmeye devam edin.

Bugüne kadar yaptığımız canlı yayınları YouTube kanalımızdaki Canlı Yayınlar oynatma listesinden izleyebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.