Teknoloji TV

Huawei Mate 40 ailesini canlı yayında değerlendireceğiz!

Huawei Watch Fit ve Huawei FreeBuds 3i hediye edeceğimiz YouTube canlı yayınımızda Huawei Mate 40 ailesini anlatacağız.  

Huawei Mate 40 ailesini canlı yayında değerlendireceğiz!

Huawei Watch Fit ve Huawei FreeBuds 3i hediye edeceğimiz canlı yayınımızda Huawei Mate 40 ailesini anlatacağız.  

Huaewi Mate 40 cep telefonu ailesi 22 Ekim Perşembe günü internet üzerinden yapılacak bir etkinlikle resmi olarak tanıtılacak. Huawei Mate 40 ve Huawei Mate 40 Pro gibi modellerin yer alacağı cep telefonu ailesinin birçok bilgisi de şimdiden sızmış durumda. 

Huawei Mate 40 ailesini canlı yayında değerlendireceğiz!

Yeni modellerin tanıtılacağı etkinliği Teknolojioku YouTube kanalında yarın gerçekleştirilecek canlı yayında takip edip sizler için yorumlayacağız. Canlı yayınının başlangıç saati ise 13:45. 

Kulaklık ve saat kazanma fırsatı da var

Canlı yayında Instagram hesabımızda başlattığımız hediyeli çekilişin sonucunu da açıklayacağız. Eğer siz de Huawei Watch Fit ve Huwaei FreeBuds 3i kulaklık kazanmak isterseniz canlı yayınımızı takip etmeyi unutmayın. Çekilişle ilgili detaylar ise Instagram hesabımızdaki paylaşımda yer alıyor. 

Huawei Mate 40 ailesi ile ilgili sorularınızı YouTube kanalımızdaki videonun ya da bu sayfanın altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Tüm Teknolojioku takipçilerini yarın gerçekleştireceğimiz canlı yayına bekliyoruz. 

Yorumlar
💎G@kko💎
Bu cihazın çok tutacağını sanmim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.