Teknoloji TV

Huawei telefonlara Google servisleri yüklüyoruz: GSpace

Huawei cep telefonlarına Google servisleri yüklemenin en kolay ve hızlı yolunu bu videoda anlatıyoruz.

Huawei telefonlara Google servisleri yüklüyoruz: GSpace

GSpace isimli uygulama sayesinde Google servisleri olmayan Huawei marka cep telefonlarında YouTube, Gmail ve benzeri uygulamaları kullanabiliyorsunuz.

Bu işlem için öncelikle cep telefonunuzdan Huawei App Gallery uygulamasına giriyorsunuz. Burada GSpace yazarak arama yapıyor ve çıkan uygulamayı telefonunuza yüklüyorsunuz. Ardından uygulamayı açıp Google hesap ayarlarınızı giriyorsunuz. Bundan sonra istediğiniz uygulamayı GSpace'e yükleyerek kullanabiliyorsunuz.

GSpace kendi içinde özel bir alan oluşturduğu için ona yüklenen uygulamaları açtığınızda görebiliyorsunuz. Kullanımı ücretsiz olan uygulama reklam gösteriyor ve her açıldığında ya da her uygulamayı açtığınızda size bir reklam gösteriliyor. Bu işlemi atlamak istiyorsanız uygulamayı satın da alabilirsiniz.

Resmi ve güvenilir bir uygulama olan GSpace'i kullanmak için root, telefona ek yazılım yükleme ya da modifikasyon gibi konularla uğraşmıyorsunuz.

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Bu yöntem en güvenli ve pratik yöntemlerden biri. Sizin de bir Huawei marka telefonunuz varsa ve Google servislerini yüklemek istiyorsanız bu yöntemi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sizin de bu konuyla ilgili deneyimleriniz varsa aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Yorumlar
ustaD
Kalıcı olmuyor fakat o durumuda göz önünde bulundurmak lazım :)
Cevapla
sefser
tuvalete gittigini bile log layan Google ve Face group appleri olmadanda hayat gayet güzellll
Cevapla
Ahmet
Resmi uygulama derken?
Cevapla
Teknosiyosu
Mate 40 pro kullanıcısıyım yani şuan Google yok yaklaşık 1 yil oldu mail maps youtube vanced falan kurulu ve app galeri de aradığım bir çok şey bulunuyor şimdi. O kadar abartmayın google yok diye Microsoft olmasaydı bu kadar önemsenmezdi Google.
Cevapla
Akın
Son bir senedir Huawei alanların Google servislerine bağlı olmayan fiyat performans telefonlar olduğu için aldıklarını düşünüyorum. Youtube'daki kullanıcılarda gördüğüm kadarıyla Huawei servislerini sevdiklerinden alıyorlar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.