Huawei telefonlara Google servisleri yüklüyoruz: GSpace

Huawei cep telefonlarına Google servisleri yüklemenin en kolay ve hızlı yolunu bu videoda anlatıyoruz.

Huawei telefonlara Google servisleri yüklüyoruz: GSpace

GSpace isimli uygulama sayesinde Google servisleri olmayan Huawei marka cep telefonlarında YouTube, Gmail ve benzeri uygulamaları kullanabiliyorsunuz.

Bu işlem için öncelikle cep telefonunuzdan Huawei App Gallery uygulamasına giriyorsunuz. Burada GSpace yazarak arama yapıyor ve çıkan uygulamayı telefonunuza yüklüyorsunuz. Ardından uygulamayı açıp Google hesap ayarlarınızı giriyorsunuz. Bundan sonra istediğiniz uygulamayı GSpace'e yükleyerek kullanabiliyorsunuz.

GSpace kendi içinde özel bir alan oluşturduğu için ona yüklenen uygulamaları açtığınızda görebiliyorsunuz. Kullanımı ücretsiz olan uygulama reklam gösteriyor ve her açıldığında ya da her uygulamayı açtığınızda size bir reklam gösteriliyor. Bu işlemi atlamak istiyorsanız uygulamayı satın da alabilirsiniz.

Resmi ve güvenilir bir uygulama olan GSpace'i kullanmak için root, telefona ek yazılım yükleme ya da modifikasyon gibi konularla uğraşmıyorsunuz.

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Bu yöntem en güvenli ve pratik yöntemlerden biri. Sizin de bir Huawei marka telefonunuz varsa ve Google servislerini yüklemek istiyorsanız bu yöntemi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sizin de bu konuyla ilgili deneyimleriniz varsa aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.