Teknoloji TV

Huawei yargı dağıttı! Daha ölmedik! TeknolojiOku #31

Çin'in en büyük akıllı telefon üreticisi Huawei adeta yargı dağıttı. İşte haftanın gelişmeleri.


Teknoloji sektöründen öne çıkan başlıkları değerlendirdiğimiz gündem programımız TeknolojiOku - Yorum'un yeni bölümü Cumartesi günü YouTube kanalımız üzerinden yayınlandı. Yayınlanan videodaki başlıklardan en önemli ise Huawei'nin gerçekleştirdiği etkinlik oldu.

Son dönemde ortaya çıkan Huawei battı, bitti, gidiyor gibi söylentilerin aksine, Çinli şirket adeta şov yaptı. Yeni Mate serisi modellerinde teknolojinin tüm nimetlerini kullanıcılara sunan Huawei bununla da kalmayıp Google'a meydan okuyan yazılım tarafını tanıttı.

Bu saatten sonra Huawei'nin kimseye eyvallahı olmayacaktır. Zira Çinli teknoloji devi artık yazılım tarafında da kendi servis ağını oluşturmaya başlamış durumda. Görünen o ki ilerleyen yıllarda Huawei de aynı Apple gibi öznel bir şirket olacak.

Dilerseniz TeknolojiOku-Yorum'un yeni bölümüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere bu hafta kötü haberler yerine güzel haberler aldığımız bir hafta oldu. Genel olarak hep zam haberleri alırdık. Fakat bu hafta gelen indirim haberleri az da olsa bizleri mutlu etti.

Dip not olarak hatırlatalım. TeknolojiOku - Yorum'un yeni bölümü her hafta Cumartesi günü YouTube kanalımızda yayına giriyor. Sizler de bizleri takip ederek bizlere destek olabilirsiniz.

Ayrıca önümüzdeki dönemde bol hediyeli, bol çekilişli yayınlar yapacağımızı da sizlerle paylaşalım. Örneğin geçtiğimiz hafta 1 Huawei Watch Fit, 1 Realme Buds Air ve 1 de Huawei Free Buds 3i hediye ettik. 

Yorumlar
osman
kahve muhabbetimi yaptiniz, yoksa habercilikmi belli degil.
Cevapla
X Artık Biliniyor
Haberden hiçbirşey anlamadım.
Cevapla
Serdar
Biraz daha Uçuz olsa yikar ortalığı
Cevapla
💎G@kko💎
Huvayi ilk önce yargısını fiyatlarda dağıtsın
Cevapla
Furkan
Ne Var fiyatın da huawei bu kalite huawei gayet iyi ucuz mal istersen diger markalara yönelebilirsin
Göktürk
Yazı yazmayi öğren bı yeter
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.