Teknoloji TV

İndirime giren Samsung modelleri! Fırsatı kaçırmayın!

Şu aralar indirime girmiş olan tüm Samsung modellerini sizler için bir araya getirdik. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

İndirime giren Samsung modelleri! Fırsatı kaçırmayın!

Kasım ayında indirimlerin ardı arkası kesilmedi. Normalde Black Friday indirimleri 27 Kasım'da gerçekleşecekti. Fakat ülkemizdeki pek çok e-ticaret sitesi bu indirimleri genele yaydı. 

Neredeyse Kasım ayının başından beri e-ticaret sitelerinde indirimlerin ardı arkası kesilmiyor. Eğer uygun fiyatlı bir şeyler almak için bekliyorsanız Kasım ayı bunun için iyi bir fırsat diyebiliriz. Zira Kasım'dan sonra fiyatların ne seviyeye geleceği şimdilik belli değil.

İndirime giren Samsung modelleri! Fırsatı kaçırmayın!

Geçtiğimiz hafta döviz kurlarında olumlu yönde dalgalanmalar yaşanmıştı. Euro 9 TL'nin dolar ise 8 TL'nin altını görmüştü. Fakat bu olumlu dalgalanma çok da uzun sürmedi.

Faiz artırım kararına rağmen döviz kurlarındaki artış da devam etti. Eğer durum bu şekilde devam ederse muhtemelen akıllı telefon fiyatlarındaki artış da devam edecektir.

Bu bağlamda bakacak olursak şu anda akıllı telefon almayı düşünenlerin bu fırsatı kaçırmaması gerekiyor. Dilerseniz aşağıdaki videodan indirime giren Samsung modellerine göz atabilirsiniz.

İndirime giren Samsung cep telefonları ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Belirttiğimiz üzere Kasım ayından sonrası için durum net değil. Yani ne olacak tam olarak bilinmiyor. Muhtemelen telefon fiyatlarında anlık artışlar yaşanabilir. Hatırlanacağı üzere Mart ayı sonrasında da önemli ölçüde artışlar yaşanmıştı.

Bu artış sonrası fiyatlar yüzde 70, yüzde 80 oranında artmıştı. Bu sebepten ötürü akıllı telefon almayı düşünüyorsanız çok fazla ertelememenizi tavsiye ederiz.

Yorumlar
Ziyaretçi
Saçmalıktan ibaret değil en fazla 100 TL'ye indirim diyip, fahiş fiyat artışı bekliyoruz diyorsunuz, reklam da ne reklam
Cevapla
Fatih
Senin gibi beyni ruhu karalara kara cuma bizler için en değerli gün ayrıca haber falan yaptığınızda yok yalan furyasında yaşoyorsunuz
Cevapla
Selim
Kara olan Cuma degil, senin gibi keferenin köpeği olandır.
Cevapla
X Artık Biliniyor
Neden adam olmuyoruz diye sorup durmayın artık !
Atakan
Abim indirim falan yok 100 tl asagi veriyor en fazla
Cevapla
Asi
İndirim dalan yok milleti kandırıyorllar...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.