Teknoloji TV

Instagram Müzik nasıl kullanılır? (video)

Bu videomuzda sizlere Türkiye'de aktif hale gelen Instagram Müzik özelliğinin nasıl kullanıldığını anlatıyoruz.


Yeni bir Nasıl Yapılır videosu ile karşınızdayız. Birçok konuyu anlattığımız video serisinin bu bölümünde dün Türkiye'de de aktif hale gelen Instagram Müzik özelliğinin nasıl kullanıldığını anlatıyoruz. 

Instagram Müzik nasıl kullanılır? (video)

Bir süre önce dünya çapında kullanıma sunulan Instagram Müzik, yakın zamana kadar Türkiye'de aktif değildi. Instagram yaptığı bir duyuru ile beraber 15 Nisan 2020 tarihi itibariyle bu özelliğin Türkiye'de de kullanılmaya başlandığını açıkladı.

Hikayelerde istediğimiz müziği kullanmayı sağlayan bu özellikte hem Türk hem yabancı şarkıcıların eserlerini kullanabiliyorsunuz. En az 5, en fazla 15 saniyelik müzik parçalarını kullanabildiğimiz bu özellikte istersen şarkı sözlerini de hikayemizde gösterebiliyoruz.

İşte Instagram Müzik özelliğinin nasıl kullanıldığını anlatan videomuz:

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Yorumlar
Ömer Faruk Turan
Ssd sabit 512 gb mı yoksa 256 seçeneği de var mı acaba? Son zamanlarda gördüğüm en komplike ve nefis bir bilgisayar. Amerika ambargosundan bir dezavantajı olur mu bilmiyorum açıkçası.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.