Teknoloji TV

iPhone 11 modellerinin özelliklerine göz attık! (video)

Tanıtılmasına günler kala iPhone 11 cep telefonu modellerinin tüm özellikleri ortaya çıktı. Telefonların özellikleri bu videoda anlattık.


Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni iPhone modellerini Eylül ayında tanıtıyor. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max olmak üzere 3 farklı model olarak geleceği kesinleşen iPhone 11, 10 Eylül'de ABD'de düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacak. 

iPhone 11 modellerinin özelliklerine göz attık! (video)

Tanıtım öncesinde neredeyse tüm özellikleri internete düşen iPhone modellerinde biri hariç üçlü kamera teknolojisi yer alacak. Ailenin giriş modeli olacak iPhone 11'de ise ikili kamera teknolojisi yer alacak. 

Düşen iPhone satışlarını canlandırması beklenen iPhone 11 modelleri, Apple için köprüden önce son çıkış anlamına geliyor. Neden böyle bir tanım yaptığımızı da videoda anlatıyoruz. İşte iPhone 11 modellerinin bugüne kadar ortaya çıkan özelliklerine göz attığımız o video: 

Yorumlar
Sezai
Özelik sadece Iphon 11 olması iPhon 8 bence yeterde artar. Ülkemizde 5g kullanılmadıgı sürece heybe dolusu para vermeye gerek yok. Parası olan altın kaplama alır kendi tercihi.
Cevapla
Sedatbey
Bence önce görelim maalesef major değişiklikler yapmıyorlar ya da fazla opsiyon da bulunmuyor sorun şu android sistemini empati ya da çekici bir şey bulunmuyor. En büyük sorun orda bu arada bilgilendirme icin teşekkürler
Cevapla
Özgür Çetin
Teşekkür ederim Sedatbey
ugly
berbat
Cevapla
cevat tüylüoğlu
eğer kamera dizini öyleyse hiç güzel olmamış ....alt alta olsa ve küçük olsa daha mantıklı...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.