iPhone 14 Pro uzun kullanım deneyimi: Bu fiyata değer mi?

Apple'ın geçtiğimiz yıl sonbaharda piyasaya sürdüğü iPhone 14 serisinden Pro modelini 40.000 TL'ye almaya değer mi? Sizler için anlattık.

iPhone 14 Pro uzun kullanım deneyimi: Bu fiyata değer mi?

Apple geçtiğimiz yıl sonbaharda yepyeni iPhone 14 serisini piyasaya sürdü. Bir çok yenilik ile gelen seri kısa sürede beğeni topladı. En çok beğeni toplayan modellerinden biri olan iPhone 14 Pro'yu sizler için değerlendik ve uzun kullanımda ne gibi bir deneyim yaşattığını tartıştık.

iPhone 14 Pro uzun kullanım deneyimi: Bu fiyata değer mi?

Ülkemizde şu anda 40.000 TL fiyat ile satın alınabilen iPhone 14 Pro modeli fazlasıyla talep görüyor. Gelişmiş kamerası ve dinamik ada gibi özellikleri ile ön plana çıkan cihaz uzun kullanımda ne gibi deneyimler sundu sizler için değindik. 

f/1,78 diyafram açıklığına ve 24 mm odak uzaklığına sahip dört pikselli bir sensör kullanan iPhone 14 Pro'da 48 Megapiksellik geniş açı sensörü yer alıyor. Ayrıca, buna 12 Megapiksel ultra geniş açı ve 3x optik zoom yapabilen 12 Megapiksellik derinlik sensörü eşlik ediyor.  Bunlarla birlikte bir çok güvenlik özelliği de getiren yeni serinin en beğenilen modellerinden olan Pro uzun kullanımda nasıl bir performans sergiliyor YouTube kanalımızdan izlemeyi ve bize destek olmayı unutmayın.