Teknoloji TV

Japon korku oyunu: Ghostwire Tokyo - Oyun Canavarı #70

Ghostwire Tokyo oyununu bu videoda inceliyoruz. İşte ilginç temalı oyunla ilgili deneyimlerimiz.

Japon korku oyunu: Ghostwire Tokyo - Oyun Canavarı #70

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı programımızın 70. bölümünde Ghotswire Tokyo oyununu ele alıyoruz. PlayStation 5'e özel bir oyun olan Ghostwire Tokyo'nun aynı zamanda PC sürümü de bulunuyor. Açık dünya temalı oyunda Tokyo sokaklarında garip, ilginç ve farklı bir maceraya atılıp ruhları kurtarıyorsunuz.

Tokyo sokaklarında çeşitli maceralara atıldığımız oyunda özel güçleri olan bir varlığı üzerinde barındıran karakteri kontrol ediyoruz. Bu kontrol sırasında kötü ruhlarla da savaşıp iyi ruhları serbest bırakmamız gerekiyor.

Ghostwire Tokyo oyunun PC sürümünün fiyatı 549 TL olarak açıklandı. Oyunu Deluxe paket olarak satın alırsanız ödeyeceğiniz rakam 699 TL oluyor. Oyunun PlayStation 5 standart sürümünün fiyatı ise 609 TL. Deluxe pakette ise bu fiyat 789 TL oluyor.


Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.