Teknoloji TV

Kripto para almayı düşünenler dikkat! Tutunun düşüyoruz!

Kripto para borsasında işler karma karışık bir hal aldı. Peki bu noktadan kripto para almak mantıklı mı? İşte konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar.

Kripto para almayı düşünenler dikkat! Tutunun düşüyoruz!

Türkiye'de kripto paralara olan ilgi son dönemde hayli artmış durumda. Hemen herkes kripto para alışverişi ile kısa yoldan parasını katlamanın peşinde. Elbette bu hemen 1 - 2 günde olacak bir iş değil.

Kripto paralar sayesinde zengin olanların sayısı hiç de azımsanacak türden değil. Fakat bu paralar yüzünden batanları da göz önüne almak gerekiyor. Genel olarak sosyal medyada kripto paralar sayesinde önemli meblağlar kazananlar ön plana çıkıyor. Lakin kimse milyonlarca dolar kaybedenlerden bahsetmiyor.

Peki son dönemde yaşanan büyük düşüşü tetikleyen neydi? Kısa vadede hangi kripto para birimine yatırım yapmak daha avantajlı? Bu ve benzeri sorulara aşağıdaki videomuzda yanıt bulabilirsiniz.

Kripto para almayı düşünenler dikkat! Tutunun düşüyoruz!

Videoda da bahsettiğimiz üzere kripto para piyasasına girmeyi düşünüyorsanız kısa vadede ihtiyacınız olmayacak parayı kullanmanız gerekiyor. Yoksa ciddi anlamda zora düşebilirsiniz. Zora düşmemek için de kaybedeceğiniz zaman sizi fazla sarsmayacak meblağlarla bu borsada boy göstermenizi tavsiye ederiz.

Şimdi gelelim asıl olaya. Eğer paranızı katlamak istiyorsanız kesinlikle kısa süreçli maceralara girişmeyin. Hele hele al-sat yaparak kazanmayı hiç denemeyin. Çünkü ciddi bir tecrübeniz yoksa, al-sat yaparak para kazanmak kripto para sektöründe pek de akıl karı bir iş değil. Elbette burada tercih kullanıcıların. Tabi ki bizim görüşlerimizin de bir yatırım tavsiyesi yönünde olmadığını hatırlatalım. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sonuçta herkes kendi parasıyla oynuyor. Kim kimi kopartıyor kendi payının... :)

Yorumlar
Doz
Piyango bileti alsan her ayın beşinde daha fazla kazanma şansın olur en azından ne verdiğini ne alacağını veya alamayacağı ayın beşinde kesin bilirsin.
Cevapla
Mustafa
2 zarda 80 lik olmayalm da
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.