Teknoloji TV

Küçük canavarı inceledik: TP-Link TL-PB20000

Bu videomuzda 20.000 Mah gücünde bir powerbank olan TP-Link TL-PB20000'i sizler için inceledik.


Telefon aksesuarı dendiğinde aklımıza gelen çözümlerden biri de powerbank adı verilen taşınabilir pil çözümleri. Üzerlerinde pil bulunan ve bu sayede başta telefon olmak üzere USB'den şarj olabilen birçok cihaz için kullanılan bu çözümler günümüzde çok popüler. Bunlardan biri de TP-Link tarafından üretilen TL-PB20000. İsminde de anladığınız üzere 20 .000 maH gücünde olan bu üründe iki adet USB çıkışı bulunan bulunuyor. Lityum polimer teknolojisini kullanan ürünün muadillerine göre oldukça küçük bir boyutu var. Her iki USB çıkışı da 2.1 mAh akım gücüne sahip olduğu için daha hızlı şarj yapabilen bu ürün, üzerindeki microUSB bağlantısı yardımı ile şarj ediliyor.

Küçük canavarı inceledik: TP-Link TL-PB20000


Marka tarafından verilen teknik verilerde iPhone Xs'i 4.5 kez şarj ettiği belirtilen ürünle ilgili olarak yaptığımız testlerde iPhone 7'yi 5.5 kez şarj ettiğini gördük. Yaklaşık olarak 2.5 saatte şarj olabilen pil çözümü, bir yandan şarj olurken diğer yandan farklı cihazlar şarj edebiliyor. 

Akım ölçen USB Dungle ile yaptığımız ölçümlerde TP-Link TL-PB20000'in her iki USB çıkışının da gerçekten 2.1 A akım verebildiğini gördük. 

 
Gerçek hayatta testlerle denediğimiz ürün, malzeme kalitesi, sunduğu güvenlik önlemleri (kısa devre ve aşırı voltaj koruması gibi) ile bizden olumlu not aldı. Fiyatı da makul bir seviyede olan TP-Link TL-PB20000'i bu tarz ihtiyacı olanlara öneriyoruz. Ürünle ilgili düşüncelerimizi aşağıdaki videoda görebilirsiniz:

 

TP-Link TL-PB20000 ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon oluyor.  


TP-Link TL-PB20000

  • 20.000 mAh kapasite
  • iPhone XS’i 4.8 (iPhone 7'yi 5.5 kez şarj etti)
  • Çift USB çıkışı
  • 2.1A Turbo Şarj ile çok daha kısa sürede tam kapasiteye ulaşabilir
  • Li-polimer pil teknolojisi
  • Aynı anda şarj olurken şarj edebilme özelliği
  • Aşırı voltaj ve kısa devre koruması
  • 150 TL
Yorumlar
Tesekkurler Incelemeniz Icin Vede Kullan
Teşekkürler incelemeniz için tüketicide yanilmaz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.