Marvel's Guardians of the Galaxy | Oyun Canavarı #60

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı programının bu bölümünde Marvel's Guardians of the Galaxy oyununu inceliyoruz.

Marvel's Guardians of the Galaxy | Oyun Canavarı #60

Marvel evreninin önemli unsurlarından biri olan Guardians of the Galaxy yani Galaksinin Koruyucuları ekibinin maceralarını bu oyunda yaşayacaksınız. Oyunda ekibin tüm karakterleri var. Star-Lord, Gamora, Groot, Rocket ve Drax the Destroyer oyunda yer alıyor.

Oyunu genelde Star-Lord ile başlıyor ve devam ediyorsunuz. Bazı çatışma ve saldırı sahnelerinde ise diğer karakterleri de saldırı amaçlı kullanabiliyorsunuz. Oyunda farklı gezegenler, evrenler ve ortam iyi bir şekilde modellenmiş. Oyunun genelinde uzun diyaloglar ve espriler yer alıyor. Fakat bunların sayısı ve oranı çok fazla. Oyunda aksiyon kısmı yerine daha çok bu espriler yer kaplıyor. Oyunda ne yazık ki Türkçe dil desteği yok. En azından diyaloglar Türkçe olsa güzel bir deneyim olurdu.

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.