Monster Aryond A24 V1.1 monitör incelemesi: Oyuncuların Gözdesi!

Monster’ın 27 ve 32 inçlik boyuta sahip monitörlerine bir yenisi daha eklendi. İşte 24 inçlik ekran ile gelen Aryond A24 V1.1 modelinin fiyatı ve sunduğu tüm özellikler.

Monster Aryond A24 V1.1 monitör incelemesi: Oyuncuların Gözdesi!

Monitörün ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde son derece ince çerçeveler yer alıyor. Ayrıca gövdesine baktığımız zaman minimal bir kasaya sahip olduğunu da ekleyelim. Bu minimal yapıya sahip olan gövde, tam pivot özelliklerini bizlere sunuyor. Bu monitör ile hem yukarı-aşağı, hem de sağa-sola, istediğiniz her türlü hareketi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dikey bir şekilde kullanmak da mümkün. Arka tarafına baktığımızda ise ikili aydınlatma yer alıyor. 2W gücünde iki adet hoparlöre sahip olan modelin, arka tarafındaki Monster logosu ise dikkat çekiyor.

Monster Aryond A24 V1.1 monitör incelemesi: Oyuncuların Gözdesi!

Ürünün alt tarafında bulunan giriş çıkışlarında ise 2 adet HDMI 2.0 , 2 adet Display 1.4 girişi yer alıyor. HDMI giriş, üzerinden kullanmak isterseniz ise kutu içeriğinden HDMI kablosunun çıktığını da belirtelim. Monitörün tam arka tarafında yer alan joystick tuşlar sayesinde ise, ekran panelinin menüsünde yer alan; zamanlayıcı, kullanıcı profili, G-Sync, FreeSync, FPS göstergesi, nişangah, ekran parlaklığı, renk gamı, gibi birçok ayarı da yapmak mümkün hale geliyor. Bu tuşun oldukça işlevsel olduğunu söyleyebiliriz. 

Monster Aryond A24 V1.1

Ekran deneyiminde ise doğru renklerin yanı sıra yüksek ışıkta dahi kullanılabilen bir yapıya sahip bir panel bizleri karşılıyor. 24 inçlik ekranın verdiği avantajı, minimal masalarda bile kullanarak rahatlıkla sağlayabiliyoruz. Ayrıca 144 Hz yüksek tazeleme oranına sahip ekran sayesinde oyun oynarken veya dizi/film izlerken, akıcı ekran deneyimi yaşamak da mümkün hale geliyor. Üzerinde bulunan hoparlörlerin performansının ise oldukça tatmin edici olduğunu belirtelim.

Monster Aryond A24 V1.1 monitör incelemesi: Oyuncuların Gözdesi! - Resim : 2

Oyun oynayanlar için 1 ms tepki süresi sunan Aryond A24 V1.1 modeli, Full HD çözünürlüğü ve HDR10 desteği de sunuyor. Aynı zamanda yeni monitör, PS5, Xbox Series X, Xbox Series S, PC oyun konsollarıyla uyum sağlıyor. 

Monster Aryond A24 V1.1

Monster Aryond 24 V1.1 modelini genel olarak değerlendirdiğimizde, hem oyuncular için hem de günlük ofis işlerinde kullanılabilecek bir monitör olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca kullandığım süreç boyunda, monitörü test etmek için, ofis içerisinde çalıştığım farklı masalara da kolaylıkla taşıyabildiğim yetmiyormuş gibi küçük masalarda da alan kısıtlaması yaşamadan rahatlıkla kullanabildik. Eğer ürün hakkında kafanıza takılan herhangi bir soru işareti varsa videomuzun tamamını izleyebilirsiniz. 

Monster Aryond 24 V1.1

Ürünün fiyatı ise 4.499₺. Buradaki linkten satın alabilirsiniz. Ayrıca ürün hakkında kafanıza takılan herhangi bir soru işareti varsa satın alımlarında Monster Notebook web sitesi üzerinden Dijital Mağaza desteği sayesinde, ürün hakkında yetkili olan çalışanlar ile birebir görüşme sağlayabilirsiniz. Monster Express ile İstanbul'da ertesi gün teslimat hizmeti de bulunuyor.