Monster Bukra V1 Bluetooth Hoparlör İncelemesi! Her anı müzikle yaşayın!

Monster Notebook Bukra V1 Bluetooth Hoparlör incelemesi ile karşınızdayız. Zorlu koşullarda bile rahatlıkla müzik deneyimi sunan bu cihaz tam bir fiyat performans ürünü! Günlük hayatta, oyun oynarken, spor yaparken yanınızda olsun isteyeceğiniz o hoparlörün işte detayları!

Arkadaşlarınızla evde takılırken, bir kampa giderken, spor yaparken veya oyun oynarken ortak yaptığımız bir şey var; müzik dinlemek. 7’den 70’e yapmaktan vazgeçemediğimiz bir eylem. Tabi bu eylemi gerçekleştirmek ve en iyi deneyimi yaşmak için ihtiyacımız olan şey ise Monster’dan Bukra v1 Bluetooth Hoparlör oluyor. Marka üstün deneyim sunan bilgisayarlarının yanı sıra güçlü baslara sahip ergonomik bir hoparlör tasarlayarak farklılığını ortaya koymuş. Şimdi dilerseniz bu hoparlörün detaylarına beraber bakalım.

monster bukra v1

Bukra V1 suya dayanıklı, taşınabilir ergonomik tasarımı sayesinde her an yanınızda olabilme rahatlığını sizlere sunuyor. 526 gram ağırlığa sahip hoparlörün malzeme yapısında 100% polyester kullanmaları ise kaliteli bir ürün olduğunu bizlere gösteriyor. Cihazın çevresine bir göz atacak olursak toplam 20W ses çıkış gücüne sahip iki hoparlör yer alıyor.  Bu hoparlörler derin bas gücü, net vokal ses etkisi sunuyor. Plastik siyah kaplama alanlarda ise bluetooth bağlantı tuşu, oynatma tuşu, güç tuşu ve ses tuşu yer alıyor. Cihazın arka yüzeyinde ise AUX girişi, micro SD kart girişi ve type-C şarj girişi bulunuyor.

Monster Notebook Bukra V1 Bluetooth Hoparlör İncelemesi!

2200 mAh üstün pil gücü sayesinde 12 saate kadar profesyonel ses deneyimi sunan cihaz 3-4 saat aralığında tam şarj olabiliyor. Bluetooth 5.0 bağlantısı sayesinde 10 metreye varan mesafeye kadar çalışma deneyimi sunabiliyor. Cihazın belki de en önemli özelliği IPX7 sertifikasına sahip olması diyebiliriz. Suya, toza, hasarlara dayanıklı bu cihaz ömür boyu sizlere sağlamlık sunuyor. Eğer ailecek veya arkadaşlarınızla bir deniz keyfi yaşamak istiyorsanız, tereddüt etmeden gönül rahatlığı ile Bukra V1’i yanınızda taşıyabilirsiniz.

Cihazın aynı zamanda gamerlar içinde avantaj sağladığını söyleyebiliriz. İki hoparlöre aynı anda senkronize bir şekilde (TWS) bağlayabiliyorsunuz. Bu sayede hem sağ ve sol tarafınızda iki hoparlörünüz olmuş oluyor. Aynı zamanda bu hoparlörleri günlük hayatta da çok rahat kullanabilme özelliğine sahip olmuş oluyorsunuz.

monster bukra v1

Günlük hayatınızda, seyahat halinde, doğa sporları yaparken, arkadaşlarınızla takılırken her kullanıma uygun, ömür boyu kullanabileceğiniz özelliklere sahip bu cihaz tam bir fiyat performans ürünü.  Eğer sizde bir bluetooth hoparlöre sahip olmak istiyorsanız Monster web sitesine girip yetkili satıcıdan bilgi alabilirsiniz.

Satın almak için : https://www.monsternotebook.com.tr/bluetooth-hoparlor/bukra-v1/