Teknoloji TV

Monster Pusat Clutch Gamepad inceleme: Oyun için en iyi arkadaş!

Monster Notebook tarafından geliştirilen Pusat Clutch Gamepad modelini sizler için mercek altına aldık. İşte rakiplerine göre uygun fiyatı ile karşımıza çıkan yeni model hakkında tüm detaylar.


Monster Notebook ürün yelpazesine bir yeni ürün daha eklendi. Pusat Clutch Gamepad modeli. Tasarım olarak söz konusu modeli incelediğimizde, deneyimlediğimiz kadarıyla uzun sürede dahi eli yormayacak konforlu ve ergonomik bir yapıya sahip. Ayrıca yeşil ve siyah renk seçeneklerinin, tasarımına bir hayli yakıştığını da söyleyebiliriz. Değiştirilebilir D-Pad yapısı ile gelen model, oynadığınız oyuna göre istediğiniz an kolaylıkla değiştirebileceğiniz bir tasarıma sahip. Bu tasarımın yanı sıra iki joystick arasına yerleştirilmiş Monster logosu ise cihazın ''Turbo Modu'nun'' açılmasına yarıyor.

Monster Pusat Clutch Gamepad inceleme: Oyun için en iyi arkadaş!


Teknik özellik tarafına baktığımızda, hem USB adaptörü, hem de Bluetooth bağlantısı sayesinde, düşük gecikme ile oyun hazzını maksimumda tutmayı amaçlıyor. Pil tarafında 700 mAh'lık kapasiteye sahip olan Pusat Clutch Gamepad modeli, bu pili sayesinde ise 12 saat kullanım vadediyor.

Pusat Clutch Gamepad


Cihazın kullanılabilirlik tarafında en çok avantaj sunduğu kısım ise, ön tarafındaki kapağa yerleştirilebilir tasarım ile gelen telefon tutacağı. Telefon tutacağı, USB adaptörünün bulunduğu yere kolaylıkla takılabiliyor. Bu sayede telefon üzerinden oyun oynarken kontrolcüye entegre bir şekilde ikisini birden taşıyabilmek mümkün hale geliyor. Eğer telefonunuz ağır ise, söz konusu aparatı masanızın üzerine koyarak bir telefon tutucu olarak da kullanabiliyorsunuz. Bu yüzden söz konusu aparatı sabitleyebileceğiniz her yerde oyun zevkinizi sürdürebilirsiniz.

Pusat Clutch Gamepad
Kutu içeriğinde D-Pad'in dışında USB şarj kablosu geliyor. Type-C yuvasından şarj olan model, kablo bağlıyken de oynama imkanı sunuyor. Piyasadaki kablosuz kontrolcülere göre söz konusu modeli kıyaslayacak olursak, hem desteklediği cihazların zenginliği, hem de aynı anda bağlı olduğu birden fazla cihazlar arasında geçiş yapmanın kolay olduğu bir kontrolcü olduğu için bir adım önce olduğunu söyleyebiliriz.

Cihazda artı olarak nitelendirebileceğimiz en önemli özellik ise potansiyometre desteği. L2 ve R2 tuşlarında olan bu sensörler sayesinde, tuşun her açısında farklı geri bildirimler alabiliyorsunuz .Bu da söz konusu tuşların hassas olduğu oyunlarda bizlere daha iyi bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Pusat Clutch Gamepad modelinde; Nintendo Switch, PC, Akıllı TV ve Android telefon desteği bulunuyor. Bu cihazlar arasında da geçiş yapmanın bir hayli kolay olduğunu belirtelim. Nintendo Switch için ise hareket sensörünün olduğunu da ekleyelim.

Pusat Clutch Gamepad


Cihazda bulunan Turbo modu sayesinde titreşimli geribildirim ile oyun hazzı maksimumda yaşanırken, bu tuşa yeni atamalar yapılabiliyor. PC ve Nintendo Switch cihazlarında ise titreşim sensörünün çalıştığını da belirtelim.

Pusat Clutch Gamepad


Fiyat tarafına baktığımızda ise, 759 'lik bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. Piyasada kablosuz kontrolcülerinde 1.000 'den daha yüksek bir fiyata satıldığını ve daha pahalıya satılan modellerde dahi potansiyometre gibi önemli özelliklerin bulunmadığı görüyoruz. Bu yüzden özellikle ergonomik yapısı ile öne çıkan Pusat Clutch Gamepad modelinin tercih edilebilecek modeller arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

Siz de buradaki bağlantıya tıklayarak Monster Notebook web sitesinden cihaz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

Yorumlar
Alper
Bu game pad pahalı daha uygun. Olanı buldum aldım youtuberda görmüştüm
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.