Teknoloji TV

Ne olacak bu halimiz? Güncel durum sohbetleri

Bu yeni serimizde son dönemde Türkiye gündeminde neler olup bittiğini tartıştık. Özellikle ekonomik problemlere değindiğimiz videomuza haberimizin içinden erişebilirsiniz.

Ne olacak bu halimiz? Güncel durum sohbetleri

Türkiye'de insanların dilinden düşmeyen konulardan biri de ekonomi. Her gün gelişen farklı olaylarla ekonomide durum anlık olarak değişiyor. Geçtiğimiz yıl dolar kurunda yaşanan yükselmeler oldukça tepki toplamıştı. Ardından durum kontrol altına alınmıştı ancak şimdi dolar tekrar yükselmeye başladı.

Biz de bu videomuzda sizler için mevcut ekonomik durumu değerlendiren bir sohbet gerçekleştirdik. Enflasyondan tutun altın fiyatlarına kadar mevcut ekonomiyi değerlendirdiğimiz bu videoda son dönemlerde yaşanan tüm güncellemeler hakkında haberdar olabilirsiniz.

Ne olacak bu halimiz? Güncel durum sohbetleri

Editörlerimiz Alperen ve Bahar hem dünyada olup biten hem de Türkiye'de meydana gelen son dakika olaylarını değerlendirdiler. Ekonomideki çalkantıların yaşanma sebeplerini, bundan sonrası için karşımıza çıkabilecek süreçleri ve fiyatlardaki çalkalanmaları değerlendiren editörlerimiz keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Ülkenin gündeminden düşmeyen kira fiyatlarındaki artışlar gibi konulara da değinen editörlerimiz neden sonuç ilişkileri hakkında bir çok konuya parmak bastı. 

Kripto para piyasalarında düşüşün yaşanmasının sebepleri gibi konulara değinilen bu sohbeti mutlaka izlemeyi unutmayın. Siz de güncel olaylardan haberdar olmak ve bu serinin devamını izlemek isterseniz mutlaka videoyu beğenin ve yorumlarda bize fikirlerinizi belirtin. Eğer güncel olayların haftalık olarak konuşulmasını isterseniz mutlaka videomuzu desteğinizi gösterin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.