Teknoloji TV

Profesyoneller için ideal seçim! Razer Viper V2 Pro kablosuz oyuncu faresi

Piyasadaki en hafif oyuncu farelerinden biri olarak karşımıza çıkan Razer Viper V2 Pro modelini sizler için deneyimledik. İşte yeni model ile yaşadığımız deneyimler ve söz konusu modelin fiyatı.

Profesyoneller için ideal seçim! Razer Viper V2 Pro kablosuz oyuncu faresi

Oyun ekipmanlarında Razer'ın başarısının zirvede gösterildiğini söyleyebiliriz. Özellikle klavye ve mouse tarafında ürettiği modellerin, piyasanın lideri olarak anıldığını da biliyoruz. Hatta Razer tarafından üretilen oyuncu ekipmanları, e-spor turnuvalarında ana ekipman olarak kullanılıyor. Yakın zamanda deneyimleme ve inceleme fırsatı bulduğumuz Razer Viper V2 Pro modeli ise, e-spor müsabakalarında kullanılabilecek, düşük gecikme ve birçok teknolojisi ise karşımıza çıkan, ultra ince kablosuz mouse olarak karşımıza çıkıyor.

razer viper v2 pro

Profesyoneller için ideal seçim! Razer Viper V2 Pro kablosuz oyuncu faresi

Cihazın hem tasarım ayrıntılarını hem de teknik özelliklerini değerlendirdiğimizde, son derece kusursuz bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle tasarım tarafında değerlendirecek olursak, 58 gramlık hafifliğin yanı sıra, bu hafifliği destekleyecek ergonomik bir yapının karşımıza çıkıyor olması da, ele oturan bir mouse olduğunu gösteriyor. Bununla beraber söz konusu farenin ele oturan bir yapıya sahip olduğunu da ekleyelim.

razer viper v2 pro

Fiyat tarafına baktığımızda ise 3700-4000 TL arası bir fiyat etiketi bizlerle beraber. Genel olarak profesyonel oyuncular için kullanılan ekipmanların benzer fiyat etiketine sahip olduğunu biliyoruz. Bu yüzden eğer e-spor tarafında iyi işler çıkartmak istiyorsanız, düşük gecikme ve yeni nesil Razer'ın teknolojilerinden faydalanabilmek için Razer Viper V2 Pro modelini deneyimleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.