Teknoloji TV

Psychonauts 2: İlginç, farklı ve sıradışı bir oyun

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı programımızın 55. bölümünde Psychonauts 2 isimli oyunu oynadık.

Psychonauts 2: İlginç, farklı ve sıradışı bir oyun

Benzersiz yetenekleri ve gizemli komploları bir araya getiren Psychonauts 2, sinematik stil ve çok sayıda özelleştirilebilir psişik gücün yer aldığı bir platform macera oyunu.

Grim Fandango, Brütal Legend ve Broken Age gibi oyunların efsanevi tasarımcısı Tim Schafer tarafından sunulan, mizah ve entrikanın bir arada işlendiği yaratıcı sinematik hikayeyi deneyimleyin.

Beyinlerindeki iblislerle savaşmak, gizli anıların kilidini açmak ve geçmiş kötü duygusal hatıraları çözümlemek için Raz'in insanların beyinlerine girme yeteneğini kullanarak benzersiz ortamlar keşfedin.

Birbirinden farklı, zorlu ve eğlenceli bir platform deneyiminde akrobatik bir şekilde havaya zıplayın ve yolunuza iplerin üzerinde yürüyerek ve trapezlerden atlayarak devam edin.

Nesneleri patlatmak, yakmak veya havaya kaldırmak ya da zamanı yavaşlatarak çevredeki bulmacaları çözmek ve stratejik düşmanlarla savaşmak için güçlü bir dizi psişik güç kullanın.

Eğitimli akrobat ve güçlü genç psişik Razputin "Raz" Aquato, ömrü boyunca hayalini kurduğu Pshyconauts olarak bilinen uluslararası psişik casusluk örgütüne katılmayı başardı! Ancak bu psişik süper casusların başı dertte. Kaçıranların elinden kurtarıldıktan sonra liderleri farklı davranmaya başladı ve daha da kötüsü, karargahta saklanan bir casus var.

Benzersiz yetenekleri ve gizemli komploları bir araya getiren Psychonauts 2, sinematik stil ve çok sayıda özelleştirilebilir psişik gücün yer aldığı bir platform macera oyunudur. Psychonauts 2'de tehlike, heyecan ve mizah eşit ölçüde sunuluyor ve oyuncular, cani psişik kötü adamı mağlup etme görevinde arkadaşlarının ve düşmanlarının zihinlerine yaptığı yolculukta Raz'e rehberlik ediyor.

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.