Teknoloji TV

Rampage Phantom X1: Oyuncuların yeni tercihi olur!

Rampage Phantom X1 oyuncu kulaklığını bu videomuzda enine boyuna inceliyoruz. Kulaklığın özellikleri ve diğer tüm detayları videomuzda.

Rampage Phantom X1: Oyuncuların yeni tercihi olur!

Son zamanlarda oyuncu ekipmanlarına olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle oyuncu ekipmanlarında kullanılan RGB ışıklar, oyun odaklı aksesuarların vazgeçilmezi haline geldi. Videomuzda incelediğimiz Rampage Phantom X1 modeli de, yine RGB yapısı ile karşımıza çıkıyor. İşte uygun fiyata tercih edilebilecek 7.1 oyuncu kulaklığı Rampage Phantom X1 modelinin fiyatı ve özellikleri.

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, kulağı saran deri ped yapısının bizleri karşıladığını görmekteyiz. Genellikle 7.1 ses desteği ile sunulan oyuncu kulaklığı modellerin kulağı saran bir yapıya sahip olması gayet normal. Uzun süreli bir deneyimin ardından, saatler süren kullanımda bile kulağı yormayan bir tasarıma sahip. Ayrıca uzun kullanımda kafada bir ağırlık hissi de oluşturmuyor.

Rampage Phantom X1: Oyuncuların yeni tercihi olur! - Resim : 1

Sanal 7.1 ses desteği ile karşımıza çıkan Phantom X1 modeli, 50 mm sürücüler sayesinde oyun zevkini maksimuma çıkartmayı hedefliyor. Söz konusu modeli, her ne kadar PC ekipmanı olarak ansak da, cihazın PS4 ile uyumlu olduğunu da belirtelim. Cihazı PS4 cihazınıza taktığınızda otomatik olarak algılanıyor ve çalışıyor. Aynı zamanda cihazın üstünde bulunan bütünleşik mikrofon, fiyatına göre değerlendirdiğimizde yeterli bir ses kalitesi sunuyor.

Yazılım tarafında da Rampage’nin sitesinden indirebileceğiniz biz program ile karşımıza çıkan Phantom X1 modeli, bu yazılım sayesinde, ses profilleri oluşturmamıza, ekolayzır ayarı yapmamıza ve ses değiştirici özelliğini kullanmamıza olanak tanıyor. Mikrofon deneyimlerimizi paylaştığımız ve en ince ayrıntısına kadar incelediğimiz Phantom X1 modeli hakkında yorumlarımızı aşağıdaki videoda sizler için paylaştık.

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  


Rampage Phantom X1 USB 7.1 RGB LED oyuncu kulaklığı

  • Sanal 7.1 ses desteği
  • 50 mm sürücüler
  • Bilgisayar ve PS4 ile uyumlu
  • RGB aydınlatma
  • Çok fonksiyonlu kumanda
  • Bütünleşik mikrofon
  • USB bağlantısı
  • Deri kaplı kulak pedleri
  • 320 TL
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.