Razer Barracuda Pro incelemesi: Gündelik yaşamda da kullanabileceğiniz harika kulaklık!

Razer Barracuda Pro modelini sizler için mercek altına aldık. İşte gündelik yaşamda da kullanabileceğiniz, minimal modelin fiyatı ve sunduğu tüm özellikler.

Razer'ın oyuncu ekipmanlarının bir hayli ilgi gören modeller arasında yer aldığını biliyoruz. Ve kullandığı teknolojilerinin başarısı tartışılamaz. Çünkü e-spor turnuvalarında kullanılan ekipmanların bile Razer'a ait olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle son yıllarda ürettiği oyuncu kulaklığı modelleri, alışılagelmiş oyuncu kulaklıklarından farklı oluyor. Bunun en temel sebebi ise, oyuncu ekipmanlarındaki RGB aydınlatmalı yapı.

Çünkü son yıllarda kablosuz ekipmanlara geçildiği için, RGB ışıklandırma pili önemli derecede etkiliyor: Bu yüzden Razer'ın genellikle kablosuz modellerinde aydınlatmaya yer vermediğini belirtelim. Bugünkü konuğumuz olan Razer'ın Barracuda Pro modeli ise, hem oyun tarafında hem de günlük yaşamda kullanabileceğiniz bir oyuncu kulaklığı olarak karşımıza çıkıyor. İşte Premium segment olarak adlandırabileceğimiz yeni kulaklığın fiyatı ve sunduğu özellikler.

Razer Barracuda Pro incelemesi: Gündelik yaşamda da kullanabileceğiniz harika kulaklık!

Razer Barracuda Pro

Kulaklığın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, piyasadaki oyuncu kulaklıları ile alakası olmayan hatlar görüyoruz. Çünkü genellikle oyun odaklı kulaklıklar ışıklı yapıya sahip oluyordu. Fakat Razer Barracuda Pro modeli, ışıksız ve gündelik kullanımda da bir hayli hoş tasarıma sahip olan bir model ile karşımıza çıkıyor.

Razer Barracuda Pro

Kutu içeriğinden çıkan kabloları ve USB Type-C Dongle'ı sayesinde, telefonlara da kolaylıkla bağlanabiliyor. Yani çoğu platformda aktif olarak çalışabilen bir kulaklık olduğunu söyleyebiliriz. Gündelik yaşamda ise kullanıcıların ihtiyacını karşılayacak Aktif Gürültü Engelleyici özelliği ile de, dış ortamdan izole olabilmenizi sağlıyor.

Genel olarak değerlendirdiğimizde THX ultra düşük bozulma ve gürültü engelleyici teknolojiler ise desteklenen 50 mm sürücüler ile gelen modelin, mikrofon, oyun ve günlük kullanım performansını tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Fiyat tarafına baktığımızda ise 5.000₺'lik bir fiyat etiketi bizleri karşılıyor. Tabii ki bu fiyat farklı sitelere bağlı olarak değişebilir.