Samsung Galaxy Z Flip 5 sızıntıları: Arka ekrana dikkat!

Samsung Galaxy Z Flip 5 modeli devasa arka ekranı ile görüldü. İşte önümüzdeki aylarda satışa sunulacak olan yeni modeller hakkında tüm sızıntılar.

Samsung Galaxy Z Flip 5 sızıntıları: Arka ekrana dikkat!

Samsung Galaxy Z Flip 5 ve Z Fold 5 modellerinin önümüzdeki aylarda Samsung tarafından gerçekleştirilecek olan etkinlikte tanıtılacağını biliyoruz. Yeni modellerin sunacağı özellikler ve tasarım ayrıntılarına ilişkin söylentiler ortaya çıksa da ortada herhangi bir görsel bulunmuyordu. Sonunda Z Flip 5 modeli ile alakalı yeni görseller sızdırıldı.

Samsung Galaxy Z Flip 5 sızıntıları: Arka ekrana dikkat!

Ortaya çıkan detayları incelediğimizde, Z Flip 5 modelinin arka tarafında, serinin önceki modelinden daha büyük bir yapı bizleri karşılayacak. Flip 4, 1.7 inçlik bir arka ekrana sahipti. Ve bu ekrandan yalnızca mesajları okuyup, müzikleri değiştirebiliyordu. Tabii ki arka kameranın da ön izlemesini bu arka ekrandan görebilmek mümkün hale geliyordu . Flip 5 modeli ile bu arka ekranın büyüyerek daha fazla işlev kazanması bekleniyor.

z flip

Katlanabilir akıllı telefonlarda son dönemlerde köklü değişiklikler yapılmaya başlandı. Anlaşılan o ki Galaxy Z Flip serisi de bu değişikliğin bir eseri olacak. Yani bundan sonra farklı markalar tarafından da piyasaya sürülen katlanabilir akıllı telefonlarda benzer bir görünüm görebiliriz. Özellikle Z Flip 5 bazında bu görünümü değerlendirdiğimizde ise artık Samsung'un en çok ilgi gören katlanır akıllı telefonu Z Flip 5 olabilir. 

Çünkü Galaxy Z Fold modeli, her ne kadar büyük bir ekran sunsa da hala kalın bir kasaya sahip. Bu yüzden Z Flip serisi daha da incelirse Fold'lara göre daha çok sevilecektir.