Teknoloji TV

Sanki hiç "PRO" model görmedik! General Mobile GM 22 Pro İncelemesi

General Mobile'ın en güçlü modeli GM 22 Pro'yu mercek altına alıyoruz. Bu telefon 5000 TL eder mi? İşte merak edilen soru işareti!

Sanki hiç "PRO" model görmedik! General Mobile GM 22 Pro İncelemesi

Akıllı telefon tarafında yerli üretim denildiğinde akla gelen ilk markalardan birisi de şüphesiz General Mobile olacaktır.

Yıllardan beri Türkiye pazarında önemli bir paya sahip olan General Mobile, kısa bir süre önce GM 22 ailesini tanıttı.

GM 22 ailesi 3 farklı modelde karşımıza çıktı. Bu modeller arasında en heybetlisi ise isminden de anlaşılabileceği üzere GM 22 Pro'ydu. Peki bu model ismini ne derece hak ediyor? Asıl sorulması gereken soru bu diyebiliriz.

GM 22 Pro'yu tüm hatlarıyla takipçilerimiz için inceledik. Genel olarak telefonun özelliklerini ve performansını sizlere net, sade ve tarafsız bir şekilde aktarmaya çalıştık. GM 22 Pro için şunu söylememiz mümkün.

Bu paraya alabileceğiniz pek çok model varken GM 22 Pro biraz geri planda kalabilir. Eğer telefonumda illa NFC olsun demiyorsanız GM 22 Pro etiket fiyatına göre çok da mantıklı bir seçim olmayacaktır.

Eğri oturup, doğru konuşmamız gerekiyor. 2020 yılında çıkmış 12nm'lik bir yonga setiyle "PRO" sınıfında bir akıllı telefon üretmek çok da mümkün değil. Zaten GM 22 Pro'yu kullandığınızda da bu telefonun PRO olan tek kısmının 5000 TL'lik fiyatı olduğunu anlıyorsunuz.

Keza aynı özellikleri 3900 TL'ye sunan telefonlar da mevcut. Hal böyle olunca insan ister istemez ben kendi ülkemin yerli malı cihazına neden 1100 TL fazla ödedim diye kendisini sorguluyor.

Eğer telefon hakkında kafanıza takılan herhangi bir soru işareti varsa yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Yakamoz
Nokia'dan Sonra iPhone kullandım ta'ki 7 kadar güncellemeden bıktım General aldım tesadüf gm5 Çok Süratli interneti var ,kullanışı çok daha iyi Şu an 20 pro kullanıyorum her özelliğini en kral telefon ile vuruştururum güzel telefon. Karalama kampanyası yapan kişiler kesinlikle bu ülkenin vatandaşı olamaz
Cevapla
Güneş Kekilli yetişen
Ben yaklaşık 4 yıldır GM kullanıyorum önce GM 8 şimdi ise GM 21 plus çok memnunum tavsiye ederim
Cevapla
Hasan Yılmaz
Gm plus ın tasarımı PRO modelindede olsaymış harika olurdu yerli ayfon olurdu .
Cevapla
Ekrem
Başka markalara para vermeyin general Mobile kendini çok geliştirdi.gercekten çok kaliteli telefon üretiyorlar.iki tane aldım ucuncuyude alacam ins
Cevapla
Hasan Ceylan
Ben yıllardan beri general Mobile kullanıyorum çokta memnunum ya bir defada övün önünün ya
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.