Teknoloji TV

Teknoloji mağazaları açıldı! Böyle kuyruk iPhone 11'de olmadı!

Türkiye'de teknoloji mağazaları kapılarını açtı. İnsanlar mağazalar önünde uzun kuyruklar oluşturdu.


Koronavirüs salgını nedeniyle bir süredir kapalı olan teknoloji mağazaları geçtiğimiz gün kapılarını açtı. Biz de insanların mağazalara olan ilgisini gözlemlemek için ofisimize en yakın olan teknoloji mağazasını seçtik.

Saat 12:00'de kapısını açan teknoloji mağazaları önünde uzun kuyruklar oluştu. Peki bu dönemde teknoloji mağazalarına gitmek ne kadar güvenli? Yeterli tedbirler alındı mı? Okurlarımız için bu tedbirleri yerinde gözlemledik. 

Dilerseniz gözlemlerimizle ilgili videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Açık konuşmak gerekirse bizim gezdiğimiz MediaMarkt mağazasında virüs tedbirleri açısından hiç bir sıkıntı yoktu. Dolayısıyla Marmara Forum'da yer alan bu mağazaya gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Muhtemelen MediaMarkt bu tedbirleri tüm mağazalarında almıştır. Buna şüphe yok. Bu arada şu bilgiyi de sizlerle dip not olarak paylaşalım.  MediaMarkt çalışma saatleri ile ilgili yapılan basın bilgilendirmesinde şu satırlara yer verildi.

MediaMarkt mağazalarının çalışma saatleri genel olarak 12.00-20.00 olarak düzenlenmiştir. Ankara Kızılay MediaMarkt mağazası 11.00-19.00 saatleri arasında hizmet verecektir. Güncel çalışma saatlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Yorumlar
Zeyno
Hayret birşey! Gezegene en ufak katkısı olmayan asalaklar, tüketim çılgınlığına geri dönmüşler..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.